Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a Magne B6? Nekem azt...

Mire jó a Magne B6? Nekem azt orvos a kezdeti émelygésre javasolta, de itt rendetegen írják más dolgokra is. Mi az, amin segíthet, és milyen rendszerességgel szedve?

Figyelt kérdés

Én nem szedem jelenleg rendszeresen. Jobb lenne úgy, vagy csak szükség esetén 1-1 szemet?

15 hetes kismami


2009. ápr. 17. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A B6 a hányingerre émelygésre van. A magnézium pedig a méh görcseire húzódására.

Nekem egyikre se használt semmit, de van akinek nagyon jó, de sztem csak folyamatosan szedve mert az lenne a lényeg hogy a vérben folyamatosan szinten legyen a magnézium pl.

2009. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 23 hetes vagyok ,mar szerencsere elmult az emelygos korszakom,most haskemenyedessel kuszkodok es Magnerotot szedek mert sokkal jobb mint a tobbi magneziumkeszitmeny.A lenyeg hogy rendszeresen kell szedni.
2009. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sokan írnak olyanokat, hogy alvászavarra vagy lábgörcsre, stb. szedik. Ezekre jó vagy nem?

2009. ápr. 17. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Labgorcsre is jo
2009. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!