Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyermeket váró anyukák...

Második gyermeket váró anyukák hányadik hétben kezdett látszódni hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

én 11 hetes leszek kedden és rendesen látszik!!

11 hónapja szültem, vele is hamar látszott. :)

170 cm vagyok és 68 kg :)

2009. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést én is feltettem vmelyik nap:)

Mert nekem második és 12 hetes vagyok és semmi se látszik, nem is érzem, a gatyáim se feszülnek, komolyan mintha nem is lennék babás.

Én szeretném ha már látszana:)

178 cm vagyok és 73 kiló.

2009. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En eleg kover vagyok,de 19 hetesen mar jol latszott es a rugdosasat is latni kivulrol,hiaba mondjak hogy a ducikon nem latszik csak kesobb.Ultrahangon is rogton mondtak hogy kislany.23 hetes
2009. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 16 hetesen kb, bár már nekem is volt pocim, amikor mondogatták 11 hetesen, hogy már látszik, akkor mindig mondtam, hogy ez még a tavalyi háj ... :)
2009. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!midenkinek egészséges,boldog babavárást kívánok!
2009. ápr. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!