Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és 2...

8 hetes terhes vagyok és 2 napja megy a hasam és olyan vízszerű az egész. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nincs köze a terhességhez, inkább valamitöl hasmenésed van, egyél piritost meg fött krumplit és sok sok sok folyadék.
2009. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk éppen egy hányós-hasmenéses vírus tombol. A család csak a hasmenéses részét kapta el, az volt ilyen..nem hiszem, hogy a terhességnek bármi köze lenne a hasmenéshez. Nekem széntablettát ajánlott a doki, szoptatás mellett.
2009. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ,nalalm is eleg hig volt es naponta tobbszor,de szt csak attol h rengeteg gyumit ettem,kb 1 honapig tartott kisebb nagyobb szunetekkel,hol normalis volt hol ilyen higabb de elmult.

Sztm ha nagyon megy a hasad tenyleg jobb 1 kis piritos dietat tartanod,vagy kerdezd meg a dokidat errol.

4 hos kisfiu anyukaja

2009. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pár napig, akkor kezdtem el több gyümölcsöt enni, de szerintem már megszokta a szervezetem a mennyiséget!
2009. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!