Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hónaposan mit éreztek a...

Három hónaposan mit éreztek a hasatokban? Éreztek valami különbséget? Bármit? Pl. Lehajlásnál lehet érezni h van benne vmi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2011. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem igen, 2. baba. Mindig kidudorodik ott, és keményebb, ahol épp a baba van. De 1. babánál még nem érzed. Én már egy hete érzem mozogni is, minden nap. Lehajláskor vagy tüsszentéskor pl nagy kapálózásba kezd... Lassan te is készülhetsz ezekre az élményekre. :)

13 hetes km

2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves utolso, én pontosan igy vagyok, a 13.hétbe léptem és 20.án este dudorodott ki eloszor, azota minden este, és reggel hafelébredek látom hogy melyik oldalon van, mert akkor a pocim egyik felén dudor van, amásik meg majdnem lapos.szoval kinyomja magaát.azota érzem hogy hol van és merre fészkelodik, második baba:-)szóval lehet érezni, azt hogy mozgásokat érzek e nem vagyok teljesen biztos, mert érzek olyan kisebb-nagyobb buborék pukkanásokat, olyat mintha kis puki volna,foleg ha ulok, de nem tudom hogy a beleim, a pufadás okozza e, de az elsonél ilyeneket 14 hetesen éreztem, és konkrét mozgásokat meg a 16. héttol, de már alig várom hogy érezzem az utés-rúgásait:-) de már ezek is oromteli érzések
2011. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.

További örömteli dudorszemlélést Nektek is! ;)

2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!