Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek fiuk és lányuk is...

Akiknek fiuk és lányuk is van! Éreztetek különbséget a kétféle terhesség között a rosszullétek tekintetében? (Lányt várva rosszabbul voltatok? )

Figyelt kérdés
Én nem nagyon hiszek az ilyen népi megfigyelésekben, de ha jól belegondolok, a lányommal sokkal rosszabbul voltam, mint a fiaimmal. Szerintetek van benne valami?
2011. márc. 26. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen:)

Lányommal borzalmas hányingerem volt, hánytam rengeteget, szédültem....

Fiammal 1htig volt egy pici kis hányingerem.

A lánnyal sokkal rosszabb volt, ezt hittem nem élem tú, reggel ébredéstől délig feküdtem hogy ne jöjjön ki minden:)

2011. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nalam pont forditva volt.

A lanyommal ossz-vissz a terhesseg alatt 3x hanytam, a fiammal pedig naponta 3x.:)

Sokkal nehezebb volt a fiammal mindenfele szenpontbol.A hasam is sokkal nagyobb volt es rosszul is voltam vegig

2011. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 fiam 1 lányom van, egyikkel se volt soha semmi bajom, se hányás se semmi. Nekem nem volt különbség.
2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1fiu anyukája vagyok most jön a következő fiu!Lányt vártunk és abból gondoltuk hogy 100x rosszabbul voltam mint mikor az elsőt vártam,de fiu!Szerintem minden terhesség más mindegy hogy fiu vagy lány:)
2011. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én a lányommal a 5. héttől a 15. hétig mindennap 3* hánytam, most h fiút várunk még mindig hányok igaz sokkal ritkábban mint a lányomnál, pedig már 22 hetes vok...
2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1. terhessegemnel (lannyal) a 6. hettol 3,5 honapos terhessegig voltam rosszul. Amint abbamaradt a hanyas vizesedni kezdtem. 2. terhessegem (fiu) a 4. hettol voltam rosszul a terhesseg 3. honapjaig. Most is vizesedek, de vmivel kesobb kezdodott. De ugyanugy egetnek, ugyanolyan aktiv a pocaklakom, mint a lanyom volt. Meg ami a kulonbseg, hogy most tobb kilot szedtem fel, mint amennyit az elozzo terhessegem alatt.
2011. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 terhességbőlvan 2 fiam, 2 lányom. Nekem egyik terhességem alatt se volak rosszulléteim, sőt még tüneteim se szinte. Mindegyiket könnyen viseltem, soha nem hánytam,nem is émelyegtem... ha ezen múlna, bármennyit vállalnék még :)

Egyiknél se voltam kívánósés mind a 4-nél sok volt a gyomorsavam,égett az egész nyelőcsövem :( 2 lett hatalmas hajú, 2 meg kis kopasz :))

2011. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy lányom és egy fiam van,de semmi külömbség nem volt a két terhesség között.
2011. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 fiam,1 lányom van. Nálam nem volt külömbség.Egyikkel sem voltam rosszul. Mindkét szülésem előtti napon még dolgoztam:)
2011. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nalam forditva volt. A lanyomal semmi bajom nem volt, a fiammal mar felidotol szamoltam a napokat, annyira kinlodtam. :-(
2011. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!