Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan közetetek, akit...

Van olyan közetetek, akit valamilyen oknál fogva gyakran (hetente, kéthetente) kellett ultrahangozni?

Figyelt kérdés
Biztosan ártalmatlan ez a babára?
2009. ápr. 17. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 32. hét után megállapították, hogy a fiam veséjében pangó vizelet van, ezért emiatt többször is menni kellett UH-ra. Semmiféle káros hatásáról nem hallottam még.Egy ismerősöm meg a túl sok magzatvíz miatt járt gyakran vizsgálatra.
2009. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekemmel eleinte hetente kellett járnom, mert cisztám is volt. Figyelték, melyik növekszik, de babóm győzött, elnyomta a cisztát, nem pedig fordítva :))) Nem hallottam róla, hogy ártalmas lenne, és jó volt hetente látni picurkámat :) Ne izgulj emiatt.
2009. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy a 6. hét körül egy héten belül 3x voltam, mert kicsit vérezgettem. Majd voltam a 13. héten, a 19., 21., 28., 31. Eddig! Ha ártalmas lenne, a dokik nem csinálnák! Ne aggódj! :)
2009. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 18 ultrahangom volt a terhességem során. Sajnos. A babámnak semmi baja nem lett és sok különböző forrás biztosított arról, hogy ebből baj nem lehet. Nem is lett, szóval ne aggódj.
2009. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most járok a 39. hétben, a 34. óta járok ctg-re és utána mindig van UH, nézik a lepény érettségét és flowmetriát. Jövő héttől heti 3x fogok menni, ha nem születik meg a kisfiam, nem hinném hogy ártalmas lenne.
2009. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem írni hogy a 34.-től hetente járok
2009. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!