Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbómon megjelent egy...

A mellbimbómon megjelent egy dudor. Ez mi?

Figyelt kérdés

Érdekes alig tudom megfogalmazni magán a bimbó részen mintha egy mirigy durrant volna be, olyan furán néz ki és érzékeny.Dokihoz csak 20.-án megyek.Anyukám

Köszi előre is a válaszokat :o)

17 hetes kismami


2008. márc. 7. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A mellbimbó körül vannak az un Mullberry dudorok,amik egyfajta szíradékot-olajat termelnek amik nem hagyják kiszáradni a bimbót,lehet ez durrant be,de én s csak tippelni tudok.Amúgy ezek miatt a dudorok miatt nem lenne szabad testápolókkal és egyéb szerekkel kenni a mellet,mert az felborítja ezeknek a termelését,de ezt én is csak olvastam valahol..nézelődj a neten.Én is áttértem a szezám olajra ,mert nagyon ki van száradva néha a mellbimbóm,ez most segít-egy természetgyógyász javasolta,de hallottam az oliva oil is jó,a védőnőm pedig a bepanthen krémet javasolta,amit később ha megmarad a babapopsira is lehet kenni.De mivel nem tudom biztosan neked ez van e,mindenképpen beszélj a dokiddal és addig se piszkáld a dudorokat,és próbál elhagyni mindenféle kencét.Én lehet kipróbálnék egy kis kammillás borogatást rá,az gyulladás csökkentő-az tuti nem árt neki.22hetes kismama,remélem tudtam segíteni:)

2008. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nekem nem a bimbó udavron van a dudor, hanem magán a bimbómIgazad lehet, mert terhességi csíkok elleni olajat használok mindenhol, így a cicimen is.Lehet nem szabadna....Köszönöm a választ.
2008. márc. 8. 08:49
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én úgy hallottam és olvastam, hogy azok a Montgomery-mirigyek és teljesen normális, hogy duzzadt, érzékeny.

Én speciál nem csinálok semmit a melleimmel. Néha hintőport használok, vagy testápolót.

Ha nagyon aggódsz, inkább kérdezd meg az orvosod!

Minden jót Neked!

18 hetes

2008. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!