Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg táppénzen vagyok. Ha...

Jelenleg táppénzen vagyok. Ha szertném már igényelni Tgyás-t, akkor ahoz is kell táppénzespapír?

Figyelt kérdés
Május 1-étöl szertném, mert 9-re vagyok kiírva! Hogyan müködik? segitsetek! 38hetes kismamai
2009. ápr. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden van tb kifizetőhely-ha a táppénzt is onnan kapod,akkor van-akkor ott kell intézned a tgyás-t.Szerintem egyébként ráérsz a szülés napjától tgyás-ra menni,nem jobb,mint a táppénz és úgyis kell majd hozzá a gyerkőc születési anyakönyvi kivonata.Persze elmehetsz a szülés előtt 28 nappal is,de akkor előbb kerülsz majd gyed-re,ami kevesebb lesz,mint a tgyás,így jobban jársz,ha csak a szülés napjától veszed atgyás-t igénybe.
2009. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. ápr. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!