Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 21 hetesen mennyit...

Betöltött 21 hetesen mennyit kell mozognia egy babának?

Figyelt kérdés
Sokan írták,hogy nekik már bulizik bennt esténként sőt hullámzik a hasuk.Én ha érzem is reggel bejelentkezik,hog yittvan és olyan du.3körül érzem,hogy mocorog kicsit.Este nagyon ritkán érzem pedig sokszor direkt lefekszem és simogatom hátha,de nem nagyon akar.Mennyit mozog ennyi idősen?Ha idősebb lesz aktívabb lesz?
2008. márc. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most is sokat mozog csak nem érzed minden mozdulatát,és hidd el ez nem baj..Én az elmúlt két éjjel szinte nem is aludtam annyit táncolt a pocimban.Minden egyes mozdulatomért,kaptam vagy 4-5 rúgást.Kezdek egy kicsit kiakadni miatta,és már megfenyegettem a párom,hogy holnap ő hordja:)

Amúgy a 22-23.héten kezdődött el az,hogy egyre erősebb és semmivel össze nem téveszthető mozgások,pocakhullámzások jöttek.Tehát nem kell aggódni...jönni fog az.MÉg rengeteg helye van,ahogy fogy a hely,úgy lesz egyre több a mozgás,azt a végén a 33-34 héttől megint kevesebb lesz.

2008. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is nagyon változó.

Volt olyan nap,mikor alig akart megmoccani,máskor meg alig akarja abbahagyni.:)

Hangulatfüggő.:)

Ha egy nap 1x érzed,akkor már nincs baj.

Boldog babavárást!

24 hetes kismami

2008. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sajna még nem táncolt egész nap a pocimban ,pedig már úgy várom:)Amúgy köszi a megnyugtatásokat.
2008. márc. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!