Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mit kívántok,...

Kismamik, ti mit kívántok, savanyút vagy édeset?

Figyelt kérdés

És ha már tudjátok a babátok nemét, fiú, vagy lány?

én a savanyút.lehet hinni ebben a babonában?


2011. aug. 28. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy babonában sem lehet hinni! :-D

Borzasztó érdekesnek tartom ezeket a babonákat,és meglehetősen élvezem hogy így találgassak,de ez csak időtöltésnek hasznos!


Az első lányommal a terhesség első 2 hetében savanyút ettem savanyúval,majd kicsit később egyszer megláttam anyáméknál a vegyes savanyúságos üvegben (uborka,répa,gyöngyhagyma,karfiol) a karfiolt,és hirtelen rosszul lettem. Az esetet követően pedig úgy ettem,hogy mindent amit terhesség előtt szerettem- gyereknek is bevágtam ültő helyemben 1 üveg ubit,meg ettem az édességet,ez terhesség alatt is így volt. A végén rászoktam a rumos csoki-naranccsal kombinációra.

2. lányunkkal már nem esett jól a savanyúság,minden nap 1 tábla csoki,és 1cs. csipsz ami ritka jó esett.

3. babónknál az elejétől nem esik jól a savanyúsát,egyedül a kovászos ubi. A disznóságokat,füstölt dolgokat,kólát,citromot,tejtermékeket felváltva kívánom. Pár hét múlva derül ki kit is várunk.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!



Üdv: 2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) neked is! nekem még pattanásaim is lettek :(
2011. aug. 28. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején sósat és savanyút kivántam, aztán most pár hete rám jött az édesség evés :D Eddig úgy néz ki lányunk lesz.
2011. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem voltak pattanásaim- világ életemben mitesszeres voltam,az nem változott. A hajam szép dús lett és fényes. A másodikkal is mintha úgy rémlene,hogy ugyan így volt-kivéve,hogy a lábam nem győztem borotválni.

Most terhesség elején az első trimeszterben volt pattanás, majd elmúlt,és egész mostanáig elő sem jött. Most megint van 1-2.


Üdv:a 2gyerkőcös,37heteske

2011. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a sósat (és erősen fűszereset), de terhesség előtt sem voltam édesszájú. És kívánom a halat, amit azelőtt nem nagyon szerettem.

nem tudom mi lesz, még pici. De nem hiszek a babonákban. Hogy mit szeretnék? Lányt :o)

2011. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az édeset kívánom, és kislányom lesz! 32 hetes km
2011. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mindig kovászos ubit ennék, illetve csak savanyút. Kisfiunk lesz :)
2011. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Édeset ettem édessel, fiam lett, bnőm szintén csak neki lány lett:)
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor tényleg nem lehet erre adni :)
2011. aug. 28. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Csokit akarok, meg sütit, meg gumicukrot, aztán ha ezekkel végeztem, egy zacskó chips is lecsúszna, 28 hetes vagyok, és kislányom lesz :)
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!