Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokba kerülne a szülés a...

Sokba kerülne a szülés a fogadott orvosomnál (150e), más is van így vele? Azt hozzáteszem, az egészségpénztár téríti.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly???Miért, megmondta?????Én 40e et adtam neki, szülinőmnek 20e et, de nem is kérdeztem előtte h mennyiért dolgozik, s utána is normális volt, az rohadt sok ha lenne pénzem akkor se adnék annyit neki
2009. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég! Az tényleg rengeteg! Én tuti nem adnék neki annyit!
2009. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem 100 ezret kért a doki, de még ez is sok, a legtöbb nem kér el ennyit. Azért odaadtam neki szívesen, mert tényleg minden rendben volt. Talán azért kér tőled annyit, mert tudja, hogy térített?
2009. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Fix árakkal dolgozik, tehát akármi van, nem kér többet. Egy barátnőmnek pl többet kellett fizetnie mert császározták. Tudom, hogy drága, de a legjobb orvosok egyike, ha nem térítenék, biztos nem fogadtuk volna fel, de így meggondolandó:(
2009. ápr. 18. 14:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon sok ez akor is-első vagyok.nekemis itt városban ez a doki a legjobb akihez járok genetikus stb, de ő mégsem mondta h mennyit adjak, ....hát ti tudjátok.
2009. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok: Engem is császároztak, mégsem kért ennyit. Honnan tudod, hogy fix árakkal dolgozik? Számomra a kórházban teljesen véletlenül derült ki, hogy az én dokim mindenkitől teljesen más összeget kért. Én sem akartam ezt elhinni. De miért zavar ez téged, ha mindent térít az egészségpénztár?
2009. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kivan nála akasztva egy lista az árakról. Mivel nem pesti vagyok, nem szülhetnék abban a kórházban ahol szeretnék, csak ha van fogadott orvosom, és hát őt választottuk. Nem zavar, csak kicsit, mert mindenkitől azt hallom, h 50-80 e körül volt a szülés:)de tény h könnyebb igy hogy fedezi az ep.
2009. ápr. 18. 14:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy van ez hogy fedezi az ep?Van ilyen is?Másnak is térít?Fölvilágosítana valaki ha megkérem?Nekem 105 ezer lesz a szülés.Csak annyi a különbség hogy 3*35000-et kell fizetnünk.A lényeg ugyanaz.
2009. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek valamit...magán helyen fogsz szülni? Csak ott lehetnek konkrét árak kitéve és az már teljesen más tészta...ott nem csodálom, hogy 150 E, sőt az még elég jutányosnak tűnik. Különben hogy térítené meg neked az ep, ha ez a pénz zsebbe menne?
2009. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha nem is te fizeted ki, hanem megfizeti neked az EP, akkor nem mindegy, hogy mennyit ker a doki?

Az, hogy kinek ki a legjobb nogyogyasz, igencsak relativ dolog, nem gondolod?:)

2009. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!