Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, mikor volt az...

9 hetes vagyok, mikor volt az első vizsgálat? Nekem még nem volt, csak 2 ultrahang! Mikor kéne mennem? Sajnos semmit nem mondtak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 7 hetesen volt az első( mert bár már tudtam, hogy terhes vagyok, de csak akkorra kaptam időpontot), aztán 9 hetesen, aztán 12 hetesen. Most csak a 18.hétre hívtak vissza uh.-ra.Azelőtt 16 hetesen mennem kell AFP-re.

12 hetesen tuti menned kell, akkor végzik általában a nyakiredő szűrést. Mikor voltál uh-n nem kaptál lapot, amin fel van tüntetve a következő vizsgálat időpontja?

Arra a lapra gondolok, amin van a baba CRL-je, stb.

Ha nincs időpont szerintem beszélj a dokival!

Kellemes babavárást! :)

2009. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A két ultrahang szerintem pont elég a 12.hétig, van, akinek addig csak egy van. A 12.heti UH-ra egy beutalót kapsz, nekem is most lesz esedékes, hogy elmenjek. Ezen a beutalón van egy telefonszám, ahol időpontot lehet kérni a vizsgálatra.

A védőnő is sokat segít abban, mikor milyen vizsgálat kötelező. Nála jártál már? Ő adja oda a kiskönyvedet.

2009. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!én jövö7en kezdem a 20.hetet és megyek az 5.uhra!

Mikor előszőr mentem voltam 6-7hetes,majd 2hétre rá,mentem a 12.héten,volt a 16.héten ekkor kell majd menned az afp-re is(vérvétel,kötelező),a 18 és 20.hét között a kötelező genetikai uhra!Sztk-ba jársz vagy saját dokid van?Ha sztkba jársz akkor be kell jelentkezned terhes gondozásra,ha saját dokid van akkor ők fogják mondani,h mit mikor kell,meg persze a védőnő is sokat segít!

Kellemes babavárást

2009. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!