Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem nyákdugó? ! Ma...

Ugye nem nyákdugó? ! Ma délelött zuhany közben ilyen kocsonyás átlátszó (nyákszerűséget) vettem észre, mondjátok, hogy nincs baj, ugye? ! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még csak 32+3 hetes vagyok,és picit aggódok:nehogy elkezdjek már tágulni,mert korai lenne.Haskeményedések vannak,alhasi enyhe fájdalom-estefele menses féle érzet és főleg hüvelybe-nyilallás van(ezek kb.2 hete jelentkeztek,de ez a -nyákszerűség-csak ma!
2009. ápr. 18. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kocsonyás és áttetszö a nyákdugo másra nem igazán tudok gondolni mi lehet hivd fel a dokid!!!!!!!
2009. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van rá esély, hogy az, ugye nem nyugodnál meg, ha itt mi (mindenféle népek, vagyis nem szülész-nőgyógyászok) azt mondanánk, semmi baj, biztos nem az? Az esetek nagy részében persze ezek a tünetek nem jelentenek semmi gondot, de menj inkább biztosra! Amilyen gyorsan csak lehet, menj orvoshoz, ha ő megnyugtat, minden oké!
2009. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott lenni,szinte már a 20-ik héttől,olyan 2-3cm darabok? Nekem azt mondta a doki ezzel nincs gond néha kiszabadul egy kevés.35hetes
2009. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizony lehet a nyákdugó,mert az ilyen kocsonyás valami.Azért ne aggódj,de mielőbb mutasd meg a méhszájat dokinak,mert ha tényleg a nyákdugó,akkor az valóban a tágulás jele.A tágulás kezdete viszont nem feltétlenül jelenti azt,hogy szülni is fogsz,de ezt tényleg csak egy orvosi vizsgálat döntheti el.Ha lehet,akkor hétvége ide,vagy oda,még ma kérdezd meg a dokidat telefonon,vagy a helyi kórház ügyeletesét,hogy ilyenkor mi a teendő?Én mindig azt mondom,hogy inkább feleslegesen kérdezzünk,mint hogy túl későn!
2009. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,de azért igen,tényleg kérdezd meg te is az orvosod!!
2009. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem véres kicsit a nyákdugó?Első babás leszek és ezért nem is tudom,hogy néz ki?!
2009. ápr. 18. 15:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül keveredik vérrel,tényleg jobb,ha telefonálsz!
2009. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de be kell vallanom még valamit...Tegnap együtt voltam a férjemmel(több hét után)és lehet hogy azért...?
2009. ápr. 18. 15:45
 9/14 A kérdező kommentje:

Aki a 20.héttől észlelt ilyet,15:40-nek

Ez természetes?Hogy ki-kilökődik már a 20-ik héttől?!Ezt mondta volna a dokid?!

2009. ápr. 18. 15:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,ha egy kicsit mélyebbre ment a kelleténél.Ha viszont alhasi görcseid is vannak,mensi szerű fájdalom kíséri,akkor ne gondolkodj azon,hogy mitől volt,telefonálj,egy szaki biztosan jobban tudja,mint mi,hogy most mi a teendő?Lehet,hogy tényleg nincs baj,de szerintem senki nem szeretné,hogy badarságokkal nyugtasson,miközben lehet,hogy dokinál lenne a helyed.
2009. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!