Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem veszi észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyáltalán nem érzi rosszul magát,a mensije így-vagy úgy megjön,nem hízik és nem nő a hasa.És mondjuk már 6-7 hónapos! Van ilyen? (nem vagyok terhes,csak érdeklődnék)
2009. ápr. 18. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd lány akkor vette észre, hogy babát vár, amikor először megrúgta őt (kb félidős volt). Azért nem vette észre, mert előtte se nagyon mensizett, és duci is volt. Semmi tünete nem volt.
2009. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Szerintem ez hihetetlenül képtelenség!6-7 hónaposan már poci is van és addig is a különböző -más állapotú érzések,ingerek-biztos felkeltik a leendő anyuka érdeklődését!Tuti észreveszi!Amúgy lehetséges,hogy nincs rosszúllét,esetleg kevesebbet hízik-mint mások-más alkat stb...Tudnia kell!

2009. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig már elvileg mindenképpen észre kell vennie, hogy mozog a baba. Egyszer hallottam valami ilyet a tv-ben vagy rádióban. Azt hiszem, Amerikában (hol máshol?) megesett, hogy az anyuka igen "duci" volt, már a klimax környékén. Mivel eleve nagy darab volt, nem tűnt fel senkinek, még neki se, hogy terhes. A vérzés elmaradását a klimaxra fogta. A baba mozgását a beleire..?? Aztán görcsölni kezdett, bevitték a kórházba, ahol meglepődött mindenki, főleg ő, hogy rövid idő múlva megszületett a babája... Mondjuk, nekem ez már túlzásnak tűnik, de az hihető, hogy esetleg az első 2-3, max. 4 hónapban még valamilyen oknál fogva ne vegye észre, de később már nekem valószínűtelen a dolog.
2009. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az egyik baratnom fogamzasgatlo mellett maradt terhesen.

Kozbe meg jart a dokikhoz, hogy nagy a hasa, erre a doki azt mondta, hogy majgyulladasa van, es majgyogyszereket irt fel. Jart nodokihoz is, persze az sem vette eszre, hogy bab van a pocakjaba.

Aztan 6honaposan ujra elment es akkor mondtak, hogy terhes!

Szoval letezik!

2009. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt a kérést én írtam.Azóta megjött rendesen (elég erősen) és most fog megjönni elvileg nemsokára megint.Még mindig egy kicsit aggódok.Lehetséges lenne,hogy terhes lennék?

2009. ápr. 18. 16:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Azóta a méhemnél,mintha már nem lenne úgy " megdagadva". Vékony vagyok,csak a hasamon van pár + kiló,ami háj,és nem kemény a hasam,de már azt is beképzelem.
2009. ápr. 18. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de gyerek! Szűz vagy!!! Olvass utána inkább hogy lesz a baba és utána képzelj be magadnak dolgokat!!!
2009. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam,pettingtől is lehet teherbe esni.
2009. ápr. 18. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy most nem vagy terhes, elolvasva a történetedet a belinkelt kérdésednél. Nyugodj már meg! Gondolom már mindenki agyára mentél ezzel a baráti társaságban!

NEM...VAGY....TERHES!!!!

2009. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok élő példa neked! 5hónapos terhesség után vettem észre,hogy baba van,mert megjött így-úgy de időszerűen,és nem volt hányingerem,mert ha volt is az bulik alkalmával a piák miatt hánytam,és azt hittem alkohol miatt hányok,de a hétköznapokon sose fordult elő.Te mi lenne,ha orvoshoz mennél?Mert csak szétstresszeled az idegeidet
2009. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!