Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok ezzel egyedül?

Nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és még nincs ultrahang képem :( Már kértem 3x is de nem kaptam. Van akinek még nem volt 21 hetesen ultrahang képe?
2011. aug. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Itt azt akarod mondani, hogy nem volt UH vagy nem adott képet?

Ha nem adott képet akkor valószínü van babamoziu vagy 4D UH amira plusszba kell fizetned, és nem akar adni képet hogy erre befizess.

2011. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyünk 4d-re. De mikor a rendelőbe valaki pakolgat a mappájába és ott van egy ultrahang kép úgy irigylem :( Egyszer kérdeztem mikor voltam ultrahangon hogy lehet-e kérni ultrahang képet. Mondja persze és durván utána mondta csak papír nincs. Utoljára meg szóltam hogy kérek de nem hallotta. Tudom szólni kellett volna. De azt hittem ad.
2011. aug. 29. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermekemnél ugyanígy voltam vele én is. Süket fülekre találtam. De könyörgöm, ha annyira drága akkor mondja a szemembe, hogy nem tud adni. Másodszor meg mikor szóltam előre azt mondta, majd keres egy olyan szöget ahol jól látszik és majd ad, a végére már elfelejtette én meg ezek után nem szóltam újra. Párom itthon jól le is cseszett, hogy nem szóltam. Aztán végre egyszer már sikerült kérnem. Második gyermekemnél nem csináltam végig ezt (annyira megalázónak éreztem). Kivártuk a 4d-t.
2011. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem adtak képet viszont, ha vittem +-os dvd lemezt, akkor felvették az egész uh vizsgálatot. És ez nem 4D volt. Arra is mentünk, az persze fizetős volt és annál ők adták a dvd-t. 21 hetesen már gyönyörűen látszik mindene a babának. Mehetnétek 4D-re, kb. 10 e forint.
2011. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most 28 hetes a 3. babám.

A kórházban az üres petezsákról is kaptam képet. Minden alkalommal, kérés nélkül kapok.

A magándokim rendelőjében kettő db kép jár, 4 hetente megyek.


Én biztosan szólnék és ha nem hallotta, akkor addig nem állnék fel az asztalról!

Nem olyan drága ám az uh-s papír mint mondják ;)

2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, akinek a dokija nem tud adni, mert nem olyan a gépe. Viszont a barátnőm mindig megkéri, hogy majd a végén hadd fotózza le a képernyőt, amin látszik a baba :)
2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!