Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5 napos kismama vagyok....

16+5 napos kismama vagyok. Tegnap délután úta sárgás-rózsaszines folyásom van. Szedek terhességmegtartó gyógyszert mert volt már vérzésem, nem tudni milyen okból. Volt nektek is efféle folyásotok majdnem 17 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem!!
2009. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rózsaszín az nem "folyás", hanem VÉR!

Én a helyedben szaladnék orvoshoz!

2009. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ma vagyok 16+5 hetes. Nekem pont egy hete volt egy kis vérzésem, azóta szerencsére nincs semmi, csak egy kicsit több folyásom van, de fehér.


Duphastont szedsz, mert mellette jelentkezhet egy kis barnázás/rózsaszínes folyás. Én a 12. hétig szedtem, nekem nem okozott semmi gondot, de a tájékoztatóban ez le volt írva. Most a vérzés óta nekem a magne B6-ot emelte meg a doki 3x2-re és pihi.

De szerintem mindenképpen hívd fel az orvosod és mondd el neki, hogy mi van. Ő majd megmondja, hogy mi legyen, az a tuti!

2009. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 hetesen véreztem be elég durván. 5 napig kórházban voltam, majd itthon is szigorú fekvés. Ma kezdtük a 21. hetet és minden rendben van. Szerintem menj dokihoz az a biztos.
2009. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!