Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Tanácsok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tanácsok? Vagy esetleg tapasztalat hasonló helyzetből fakadóan?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom összejött egy kedves,aranyos,szép lánnyal,akivel én is jól kijövök,mondhatni barátok lettünk. Furán hangzik,de itt kezdődnek a gondok.

A csaj gyakorlatilag többet beszélget velem msn-en,mint a pasijával,ha hazaérek a melóból,és felmegyek,1 perc sem telik el és ír,nekem mondja el szinte minden gondját,bánatát stb.Ha személyesen futunk össze, Akkor is inkább velem társalog.

Nem szeretném,ha a haverom ezt félreértené,mondtam már neki,hogy nekem nem bejövős a csaj-szerencsére eddig nem tette-de van egy olyan rossz érzésem,hogy egyszer be fog következni. Ezt akarom mindenáron kivédeni.


2010. júl. 15. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az itt a gond, hogy téged régebb óta ismer, mint a barátját. A legjobb haverodba szerelmes, benned viszont megbízik, egyfajta lelki társ vagy, és ez a párkapcsolatukban még nem alakult ki. Próbáld meggyőzni a barátodat, hogy a kis titkait mesélje el a szerelmének, és akkor ő már megteszi az első lépést afelé, hogy ne neked mondja el a bizalmas ügyeket, hanem Neki. ^^
2010. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hehe. nekem ismerős. én mindent a volt exem pasijával beszéltem meg, mármint minden gondot, mert az exemmel nem lehetett beszélni, és én is felhántorgattam neki, hogy már többet beszélek a haveroddal mint veled, erre ő azt mondta, hogy akkor járjak vele. végülis az lett belőle, hogy amikor szakítottunk a haver lecsapott rám, és járni akart velem, én meg nem vele. végülis, így leírva. teljesen más a szitu. :D:D bocsi:$
2010. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A csaj "lelki társnak", valójában szárazbarátnak tekint, ami neki nagyon kényelmes, szeretne két férfit húzni, szédíteni egyszerre, de veled nem akar lefeküdni, mert annyira nem jössz be neki.

A pasija meg nem érdeklődik iránta annyira, vagy nem egy érdekes ember.


Én a helyedben megfektetném, hogy kiderüljön, összeilletek-e úgy is.

2010. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

02:05: Nem tudom, nekem egy dugás nem érne meg annyit,hogy kockáztassak egy lassan 4 éves barátságot...pedig nem ,,fogadtam" cölibátust...

Viszont ebben a ..lelki társ, szárazbarát" dologban lehet valami. Látom,hogy nagyon szeretik egymást,de a lány csomószor jön a privát beszélgetéseink alatt a ,,jaj nehogy elmond neki" dumával...ezek általában a kettejük kapcsolatával kapcsolatos aggódások. Ilyenkor szoktam mondani,hogy ,,beszélj nyugodtan erről vele..."

Valahogy kezd zavarossá válni az egész. Hogy nem beszélik meg a gondjaikat,hanem nekem mondják el...mikor gyakorlatilag nem is lenne hozzá közöm...

2010. júl. 15. 02:15
 5/7 anonim ***** válasza:
hozz létre neki emeltdíjas lelkisegélyvonalat
2010. júl. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
03:16 xD
2010. júl. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

03:16:


Drakulálok az értelmes válaszhoz.

2010. júl. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!