Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon náthás vagyok, rengeteg...

Nagyon náthás vagyok, rengeteget fújom az orrom. A sok erőlkődéssel ártok a babának?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nincs különösebb gond a terhességgel,nem hiszem,hogy gondot okoz.Nekem már csak egy hónapom van hátra,és mióta terhes vagyok szinte minden hónapban beteg voltam,sokszor hetekig.Rengeteget fújtam az orrom,és köhögtem.A doki szerint minden a legnagyobb rendben van.

Nem tudom próbálkoztál e már homeopátiás szerekkel,de tudom ajánlani.Ezeket lehet terhesség alatt is szedni,és nekem jobban bejött mint bármilyen gyógyszer.Náthára CORYZALIA.

Jobbulást!

2009. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orrdugulásra én Stérimar orrsprayt használtam, kismamáknak és babáknak használható, én a terhesség elején voltam megfázva,

Jobbulást,

24 hetes kismama:)

2009. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!