Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szereti a pocaklakó...

Miért nem szereti a pocaklakó ha hanyatt fekszünk?

Figyelt kérdés

Olyankor mindig intenzívebben kezd el mocorogni. Teljesen olyan érzés, mintha valami nem tetszene neki. Akiket megkérdeztem, azt mondták, hogy nem szeretik, de nem tudták megmondani, hogy miért. Mi a véleményetek?

23hkm


2011. szept. 1. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyomhatja a gerinced (ha már nagyobb a baba)
2011. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben inkább én nem szeretem. :)
2011. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok második babócával. :) és azért nem szeretik mert a gerinced ott van! és hát az még nekik is kemény, nyomja őket!! :) bár az enyém még néha akkor is reklamál ha nem tettszik neki az oldal amit én választottam :)
2011. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért, mert a a szervezet főverőerei ott vannak és a baba a súlyánál fogva nyomja ezeket. Ettől romlik az ő oxigénellátása is. Meg a tiéd is. Sokan fulladnak is, ha hanyatt fekszenek terhesen.
2011. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így igaz! Az utolsónak van igaza! :)))
2011. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!