Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki mikor a 12. héten...

Valaki aki mikor a 12. héten ment vérvételre és vizelet vizsgálatra a vizeletet nem ott produkálta hanem a reggelit elvitte magával? Az ugyan olyan jó?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik vizsgálatra vittem magammal a vizeletet. A lényeg hogy a reggeli első vizelet legyen, alapos mosakodás és szárazra törlés után.
2009. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig vittem. Egyetértek az előttem hozzászólóval.
2009. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem mindig, mert ott nem ment a pisilés. Fontos, hogy előtte alaposan mosakodj meg lent.
2009. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Csak csatlakozhatom. Én kényszerből nem is tudnék bent . Reggel fogom a kis üvegemet , éhgyomorra első pisi:) Azt mondta nekem a házidoki , hogy legcélszerűbb a "középsugaras" (?)eredményt vinni. Az állitólag azt jelenti , hogy amikor már jobban megindul , azt próbáld összegyűjteni :)))


35 hetes km

2009. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem az e, a körzeti, amikor beutalót kértem, egyből adta a "poharat".
2009. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Csatlakozom.:-D Én is vittem és viszem is.

A labornál adott üvegbe pedig átöntöttem.Így megelőztem,hogy a kórházban keljen pisilnem.

Bocsi,de másképp nem tudom leírni.(nem szeretnék kockáztatni...persze gondolom vannak kivételek.)Az sem hátrány,hogy minden adat szerintem pontosabban kimutatható az első vizeletből...(azt hiszem)

21 hetes pockós..:-D

2009. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!