Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes vagyok, gyakran...

7-8 hetes vagyok, gyakran fájdogál a pocim, ez mindenképp rosszat jelent? Milyen praktikákat ismertek, ami esetleg csökkenthetné a vetélést?

Figyelt kérdés
Decemberben volt egy spontán vetélésem (7hetesen), kicsit félek, hogy nehogy baj legyen megint.
2009. ápr. 20. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is volt spontán vetélésem kb. annyi idősen,mint neked.Gondolom nem tudták megállapítani,hogy mi okozta,ahogy nekem sem...Az én orvosom sárgatest hormont írt fel a következő terhességeimnél,hogy"megerősítse" őket.Állítólag a legtöbb vetélésnél ez a probléma szokott lenni.Azóta van egy lányom és most vagyok 21 hetes kismama.A terhességek alatt mindig volt hasfájásom.Volt amikor úgy éreztem,hogy meg fog jönni.....azt mondta az orvosom,hogy ez természetes ahogyan nyúlnak az izmok,szalagok és nő (átalakul) a méhed.Ilyenkor iszok egy magnézium pezsgőtablettát(patikában vettem:lehet akár plussz is...segítenek választani) és lepihenek.Ez mindig bejött.

Ha aggályaid vannak akkor menj vissza az orvosodhoz,Ő tudni fogja mit tegyél.Inkább vizsgáljon meg és ne legyen bajotok!Valószínűleg ki fognak írni táppénzre.Engem is kiírtak már az elején..

Jó egészséget kívánok nektek és boldog baba várást!!:-D

2009. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben volt 8 hetesen vetélésem. Most 6 hetes vagyok és mindentől félek. Nekem is szokott a 2 petefészkem feszülni. Fájdalomnak nem mondanám, mert nem görcsöl és nem is kellemetlen, csak inkább a frász jön rám mindig. Remélem ez az érzésünk normális.
2009. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is decemberben volt vetélésem, szintén 7 hetesen. Most 16 hetes vagyok, és a 12. hétig végig izgultam. Volt hogy alábbhagyott a hányinger (pont 7 hetesen) És rohantam be a kórházba, hogy nézzék meg ultrahangon:) Persze minden rendben volt, és hazafele a hányinger is visszajött. Én még most is nyugtalankodom néha, de pár napja megmozdult a picur, és így hogy érzem, hogy mocorog sokkal nyugodtabb vagyok. Próbálj meg csa jóra gondolni, én mindig azt mondtam magamnak, hogy ez mégegyszer nem fordulhat elő velünk!

Boldog babavárást!!!

2009. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!