Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, tegnap egész...

39 hetes vagyok, tegnap egész este menstruációs szerű fájdalmam volt és a derekam is fájt, mi lehetett ez? Ezek után meddig szokták még húzni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként érezted a fájásokat? Most is érzed vagy elmúltak? Ha elmúlt, akkor még csak jósló volt. A derékfájás és a mensi szerű görcsök lehetnek a szülés megindulásának a jelei is. Nekem legalábbis a 4-ből 3x így kezdődött. A fájdalom nem volt túl erős és a magzatvíz se folyt el, csak keményedtem és a derekam fájt. Mint utólag elmondták a derékfájás a tágulás velejárója.. Minden jót és könnyű szülést, ha eljön az idő! 39 hetesen egyébként már bármikor elkezdődhet a szülés, ne aggódj, minden rendben lesz :)))
2009. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mérted az időd? lehet, h azóta már meg is szültél, nekem így kezdődött a vajúdás.. készülj össze azért, mert akkor már nem lesz erőd. pihenj, amíg tudsz.

sok sikert, könnyű szülést! majd üzenj!

2009. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm,hogy válaszoltatok!Reggel óta már nem érzek semmit,pedig nem bánnám ha ma megszületne!
2009. ápr. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!