Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kell? Normális hogy...

Aggódnom kell? Normális hogy nem érzem a babót?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete éreztem először a babót. Először kaparászás meg bugyborékolás volt, aztán kaptam pár boxolást is. De kb. 1 hete semmit sem érzek. Még kaparászást sem. Ez normális? Mondjuk még csak 17 hetes vagyok. De abban biztos vagyok hogy már éreztem őt.
2009. ápr. 20. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi ok az aggodalomra.Én például 16 hét körül éreztem először, az elején nagyon nehéz észrevenni a mozgásukat, és lehet hogy most olyan helyen vagy olyan időben mocorog amikor még észre sem venni. Ne félj, 1-2 hét és erősebb lesz a babó, na akkor majd igazán rákezdi! 29 hetes kismama
2009. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha ennyire feszülté tesz a dolog , nyugodtan menj el a nődokidhoz. Mostmár az estek többségében teljesen mindegy , hogy maszek vagy sztk-s , van szívhanghallgató mikrofon, sőt van olyan védőnő, akinél szintén hallható a szívhang!

De amúgy szerintem semmi gond , csak most még fejlődik a nagy "rúgkapálásra" :)))

Később elegendő lesz az is , ha eszel vagy iszol valamit , az esetek többségében -nálam legalábbis- beindul a molekula :))))))


35 hetes kismami

2009. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh... még korai lenne aggódnod! Ha ez mondjuk 4-5 héttel később van, akkor azt mondanám, doki. De most ez még természetes. Én a 17. héten éreztem először, de majd csak a 18. héttől lett rendszeres. Még picike a babód és nincs is akkora ereje. Hamarosan gyűjt annyi erőt, hogy jobban és többet fogod érezni. Hidd el, lesz olyan, amikor majd azt kívánod, hogy egy kicsit álljon le! :)

Kis türelem! :) Minden jót!

34 hetes kismami

2009. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Magyarázom a bizit :)

Én is olyan parás voltam azokban a hetekben , hogy hol mozog -hol nem , hogy szabályosan azért is jártam el vizsgálatokra. Na jó , nem hetenként; de úgy nyugalommal töltött el , hogy odabent minden rendben...:) Hát én kicsit majrés kismami vagyok :)))))))

2009. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

16 hetesen éreztem először és aztán csendes várakozás.

Most 20 hetes vagyok és most érzem,hogy aktív.Én is aggódtam.Főleg mivel Ő a második és mindenki szerint előbb kellene érezni...De én nem éreztem.Biztosan nincs semmi baj!Ne aggódj!Csak még valószínűleg nem elég erősek a picurid csontocskái,hogy "kirúgják a ház falát".:-D

Minden ok lesz.Már csak egy picurit kell várnod!

2009. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne aggódj, biztos minden rendben van vele. Én mikor először éreztem a manót majd kiugottam a bőrömből aztán 2 hétig semmi. De a 13 héttől folyamatosan éreztem minden nap. 16 hetesen éreztem először rúgást aztán következőnek rúgást csak kb 1,5 hét múlva éreztem. (Persze azt, hogy mászkál azt éreztem közben is.) Akkor vuszont másnap már majd kirúgta a hasamat a buszon. Most pár napja nem buszoztam (az autó miatt nem reklamál), most csak lágyan rugdos. Én úgy tudom mikor már rendszeresen érzi a kismama, hogy mozog a babó, teljesen normális, hogy néha kevésbé aktívak, szinte alig érezni őket.
2009. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja! Most vagyok 18+3. Utolsó.
2009. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!