Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, és erősen...

Alexandra88 kérdése:

6 hetes vagyok, és erősen vérzek. Folyamatosan. Éjszaka, és délelőtt kevesebb, délutántól estig nagyon sok. Az orvos szerint a méhem formája nem normális, talán ettől lehet. Görcseim nincsenek. Kérném a véleményeteket. Szerintetek mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen orvos említésre sem méltó, arra nem érdemes, hogy leköpjék...

Azonnal ügyelet, az egy dolog, hogy elmegy a babád, de még neked is lehet maradandó betegséged, ami esetleg a későbbi teherbe esést akadályozná!!!!

2011. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnézetném magam, a szülőszobán mindig van ügyelet.

Szedjél magnéziumot, Rutascorbint (C-vitamint) és már kapnod kellett volna Duphastont vagy Utrogestant (progesteron, segít megtartani a babát).

2011. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Voltál már az ügyeleten? Kíváncsi vagyok, remélem minden rendben! Légyszíves írd majd meg, hogy mi van veletek!
2011. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

szia

utrogenas (vagy mi az, amiben osztrogen van), es c vitamin. ebbol a c vitamin a nem venykoteles.

en amikor felhivtam ugyanezzel a panasszal a dokim szinten hat hetes voltam, sajnalattal kozolte, hogy ez sajnos veteles, ha nagyon sok, korhaz, ha kevesebb, imadkozas


kevesebb volt szerencsere, most 14 hetes terhes vagyok


ja, azt is mondta, hogy mensi szeru gorcsoknel is korhaz


szerintem ne stresszelj rajta (tudom, konnyu mondani, de nem segit), nezz korbe, hogy ismeros, vki tud e normalis dokit ajanlani, akiben bizol, aki megbizhato, akinek adsz a szavara, es valts dokit.


akar baj lesz, akar nem, mert a dokid eleg.. nemtorodomnek tunik.


ja, és FEKVES


fekudj, c vitamin orrba szajba, magnezium, és pihenes


barmi lehet, en nem josolgatok

2011. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

semmi esetre nem normalis a verzes foleg meg eros verzes terheseg alatt( semilyen verzes nem normalis) en a helyedbe azonnal az ugyeletre mennek ahol megneznek a babaval mivan meg veled is persze!

ezt az orvost meg elfelejtenem, es kikerulnem , ez egy pancser! remelem minden rendben lesz veletek!

2011. szept. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Voltál dokinál? Elállt a vérzésed? Lehet már tudni valamit?

Bocsi,a sok kérdésért,de nagyon szorítok nektek!!!

2011. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
tegnap még egyszer felhívtam a kórházat, a nővér azt mondta, az ügyeletes doki nem fog vizsgálni csak befektet. Inkább itthon maradtam. A nőgyógyászom szerdán ér rám, szóval holnap terhesgondozó... Amúgy már csak barnás jön és kevés. Remélem még 2en vagyunk és minden ok.
2011. szept. 4. 14:59
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

szia


mi az hogy nem vizsgál meg????? én 10 hetesen mikor halványan véreztem egy reggel, megvizsgáltak és nem fektettek be! ez nagyon érdekes. vagy csak azért mert mégcsak 6 hetes vagy? reméljük tényleg hogy nincs baj :)

2011. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet veletek?
2011. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Megírnád, hogy melyik kórházban ilyen hozzáértőek a dokik?

Anyukámnak 2 éve volt egy terhessége, sajnos nem maradt meg neki, este fél tízkor öntötte el a vér, kocsival bevitte a párja a kórházba, nemhogy megvizsgálták, de mivel menthetetlen volt (teljes nyitott méhszáj, levált lepény) megcsinálták a sürgősségi kaparást akkor rögtön és még másnapra is bent tartották megfigyelésre.

2011. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!