Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat ennyire? 28...

Mitől fájhat ennyire? 28 hetes terhes vagyok és nagyon fáj a melleim alatt és a gyomorszájam felett néha csak a bőröm fáj de néha olyan mintha a csont lenne!

Figyelt kérdés
Ha sokáig ülök mindig fáj,de most egy ideje éjszaka oldalt alvásnál is el kezd fájni,és nagyon rossz hanyatt fekve nem fáj de úgy nem merek aludni!
2011. szept. 4. 22:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a baba feje lent van már a 20.ik héttől az orvosom azt mondta nincs baj csak a nagy pocaktól van de elég kellemetlen bár nekem belül nem fáj inkább külsőleges fájdalom.A savam is rengeteg de attól nem fáj mert az más és ha kinyújtózok elmúlik csak ha ülök vagy oldalt fekvésnél ha a melleim nyomják akkor fáj!

2011. szept. 8. 21:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem most ugyanez van 37 hetes vagyok.

Már érintésre is iszonyatosan fáj.

Krémmel vagy valamivel nem lehet enyhiteni?

2014. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!