Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már arra példa, hogy...

Nini24 kérdése:

Volt már arra példa, hogy hosszú 50-55 napos ciklus mellett lett terhes valaki?

Figyelt kérdés
Én ma a 45. napomon vagyok, a 41.en voltam dokinál, azt mondta 18 mmes domináns tüszőt lát, nincs ciszta meg semmi, várjak még, ha egy hónap múlva sem jön meg, menjek vissza. (Fogigátló utáni 2. hónapom, elsőben megjött narpa pontosan...) Erre másnap reggelre emelkedett a hőm... Sajna a dokis napon nem tudtam mérni, mert túl korán kellett kelnem. Mit gondoltok, volt pém? Köszi!
2009. ápr. 20. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 20. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ez jó hosszú idő!Vegyél Premenst,az beállitja a ciklusodat,akkor talán könnyebben megy a teherbeesés.De ha terhes leszel,akkor hagyd abba,mert terhesség alatt nem szedhető.
2009. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán teherbe eshetsz úgy is ha hosszabbak a ciklusaid. Nekem hol 31 napos, hol 60. Össze vissza. és az első baba második próbálkozásra sikerült, a második baba pedig elsőre.

Ne aggódj!

2009. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!! Jobb kedvem lett :):):) gratula a babákhoz! 1.nek is köszönöm!megnézem majd!
2009. ápr. 22. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!