Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! 12 hetes terhes...

S. O. S! 12 hetes terhes vagyok! Most tudtam csak meg (hosszú, h. miért. Nem volt ciklus, hormonbaj, stb. nem is reméltem, h valaha sikerülhet. ) Dohányoztam egészen mostanáig. Szerintetek van esélyünk, h nem lesz semmi baj a cigi miatt?

Figyelt kérdés
:-((((
2009. nov. 6. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak később fog kiderülni, más kismamák végigcigizik az egész terhességüket, ismerek is ilyen lányt :(.Az orvos meg tudja mondani, hogy lesz, van e látható baja, de az még akkor sem 100% sajnos.
2009. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látható baja nincsen!!!!!! Egyúttal megvolt ugye a 12.heti uh. Nagyon édes volt...izgett-mozgott,mindene jó helyen van:-)
2009. nov. 6. 21:51
 3/10 anonim válasza:
100%
Gratulálok neked!Szerintem nem lesz semmi baja a kis picúrkának.Bár már nekem is itt lenne a pocakomba egy kis baby.Sajna nekem is hormon+menszesz gondjaim vannak és félek, hogy nem is lesz babám.Neked melyik hormonod rendetlenkedett?
2009. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Főleg a peteérésem nem volt rendben,progeszteron,stb...nem is tudom már,annyira belefáradtam már...és szinte teljesen hihetetlen,h egy kész kisbaba van a pocakomban:-) Neked is sikerülni fog!!!!!!!

Csak nagyon félek:-(

2009. nov. 6. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény még csak most vette/veszi át a táplálás szerepét, gyakorlatilag eddig nagyon kevés jutott be a babához. Vigyázz most már magatokra :)
2009. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

amerikai kutatók szerint 15. hétig kell elhagyni a cigit :) Én azért a helyedben elmennék egy sóbarlangba és egy nagy sétára, hogy gyorsabban kitisztuljon a szerveztedből :)

36h km :)

jah és gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs baj,az biztos mert a 12.héttől gond ahogy az előttem levő írta.De már nem dohányzol ugye?
2009. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is cigiztem elötte,sajnos,most a 25 hétben vagyok és semmi baj sincs a babóval.és tényleg vannak akik egész terhességük alatt cigiznek,hacsak egy-egy szálat akkor is.na az a felelőtlenség!!!Megmondom őszintén nekem nagyon hiányzik a cigi az elejétől fogva mert én nem voltam rosszul tőle,de ezt mérlegelni kell!!!Bár nem tartom valószínűnek hogy te ráfogsz gyújtani a terhességed alatt
2009. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A cigaretta, úgy tudom, kis súlyt és koraszülést okoz, okozhat. Tehát még van bőven időd, olyan nagy kárt nem tehettél benne:-) Viszont innentől kezdve cigi nuku, és ne is idegeskedj emiatt, mert azzal fogsz majd magatoknak ártani.

Minden jót kívánok Nektek!

2009. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a cigi nagyon sulyos az egézségetekre nézve..
2009. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!