Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás gyógyszer mellett?

Barnázás gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Tizedik hétben lévő kismama vagyok. A hetedik héten barnázás miatt Utrogestant adott a dokim, ettől ez el is múlt. Egy nap volt amikor kicsi barnázás volt, de az is elmúlt. Ma reggel újra van. Másnál is volt ilyen? Elmúlt és a baba rendben van??
2011. szept. 5. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia én 8 hetes vagyok nálam előfordul a barnázás hol van hol nincs gyógyszert nem kaptam csütörtökön megyek ultrahangra akkor leszek 8+ 4 napos remélem rendbe lesz minden.

Neked is kívánom hogy legyen minden rendben!

2011. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim nem is írt gyógyszert mert szerinte nem segít, ő azt mondja a természet majd megoldja. Egyébként mostanában rengetegen panaszkodnak hogy ilyen tünetük van. Nekem azt mondta a dokim, hogy a 12. héttől majd elmúlik nekem is ,hát nagyon merem remélni.

Egyébként sz@rul is vagy ilyenkor?

2011. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nektek is sikeres babavárást. Sz.rul nem vagyok, csak kicsit "érzem" a hasamat. Most délutánra majdnem el is múlt a barnaság. Remélem mindannyiunknak megszűnik majd. Minden jót nektek is!!
2011. szept. 5. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is majdnem minden nap érzem a hasam de az első terhességemmel is így volt pedig a lányommal nem barnáztam.
2011. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!