Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet koraszülés?

Ez lehet koraszülés?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok fáj a hátam felül a bordám is jobb oldalon a hüvelyi vizsgálaton cx2000 volt az eredmény a folyásom altalában ilyen szintelen vagy fehéres színű valamikor kicsit több valamikor kicsit kevesebb a hasam néha ritkán be szokott keményedni!az előző terhességem a 39.dik héten lett vége ott végig nyitott voltam cx2111 aki most 3 éves és mindig emelgetni meg szaladni kell utánna és nem nagyon tudok pihenni egy nap 3 mange b6 ot kell be vennem!szerintetek mi lesz?
2011. szept. 5. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább az epéd szerintem. Nekem is huszonvalahányadik héten görcsölt be, nem derült ki miért... De ugyanez, jobb oldalt bordám alatt szúrt, és a hátam fájt nagyon a lapockáknál, alig tudtam levegőt venni. Lehet, a pici pont úgy terjeszkedik, hogy az epehólyagot, vezetéket nyomja el, és pangást okozott. No-spat adtak nekem, és pár nap alatt rendeződött. Azért szerintem érdemes akár nőgyógyászt vagy háziorvost is megkérdezni.
2011. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beus6 ***** válasza:
nem feltétlen utal koraszülésre, de valóban többet kellene pihenned. nem tudod megoldani h néha valaki vigyázzon a picire?? nekem a dokim 33 hetesen javasolta a magneb6-ot de 3/2 tablettát mert én is sokat keményedtem, na meg a pihenést mert nekem is a cx-em 2000 volt. pihizz sokat és ne idegeskedj mert az sem tesz jót. jó babavárást:D 35hkm
2011. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy baj van akkor azonnal kórház, mert ha ilyenkor megszületik egy baba az nagyon nagy baj, ha nem a legnagyobb. Én voltam a koraszülött osztályon a kislányommal és tudom miről beszélek.

És ne haragudj, de minek egy 3 éves gyereket folyton emelgetni? Ha most bekerülsz a kórházba szerinted ki fogja a gyerekedet emelgetni?

2011. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!