Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények raf-pol babakocsikról?

Vélemények raf-pol babakocsikról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a raf-pol twist bolygókerekes babakocsikról? Meddig fér el benne kényelmesen a baba? Egy csomó ismerősöm esett abba a hibába, hogy a megvett babakocsit kinőtte az 5 hónapos gyerek! Én nem akarnék így járni! Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 6. 09:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bolygókerekest szerettem volna, de nem néznek ki annyira jól, mint a fixkerekes verziója! Van aki erre esküszik, van aki arra! Szerintem maradok a raf-polnál, az nem zavar, hogy nehéz, meg nagy, legalább elfér benne a gyerek! Már csak azt kellene eldönteni, hogy milyen kereke legyen!
2011. szept. 6. 11:54
 12/19 anonim ***** válasza:

Csak bolygós,ha nem bolygós kanyarnál ahogy kicsit rásegítesz,törik!

Nemcsak ez,másik márkásabb fajta is!

2011. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is Raf Pol Twist bolygókerekeset vettem. Szerintem megérte az árát, jól néz ki, van hozzá sok minden. Igaz, hogy tényleg nehéz, de én egyedül úgysem fogok vele tömegközlekedéssel járni. Aztán használatnál majd kiderül, hogy tényleg beválik-e. :)
2011. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A bolygókerekesnek is lelehet fixálni a kerekét, de hidd el könnyebb bolygósan. De menj el egy boltba és próbáld ki a különbséget akármilyen babakocsin.
2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék ilyen kocsit!

Beleestem én is ebbe a hibába, terhesen kinéztem, hogy milyen jó meg is vettem. Otthon tologattam üresen, teljesen elégedett voltam, hogy jó döntés volt. Aztán megszületett a fiam, és kimentünk az első sétára. Oké, nem tömegközlekedtek, de mentek lépcsőn, padkán, vagyis mennétek.. Úgy kell felmenni vele, hogy megállsz, odalépsz a kocsi elejére, és a váznál felemeled. A karral nem lehet megbillenteni, egyszerűen annyira nehéz. Liftbe, kocsiba nem fért be, tehát ismerőshöz, vagy messzebbre nem tudtam menni vele. A lépcsőn én nem bírtam el gyerekkel együtt (az elején még a császár miatt, utána már nagy volt a gyerek). Kanyarodni izomból kell vele, pedig bolygó kerekes volt az enyém. Úgy mentem, mintha részeg lennék, mert nem lehet egyenesen tolni. Egy előnye, hogy nagy, a gyereknek kényelmes.

Az alsó kosár nem bír el sok súlyt, nekem leszakadt, de alig volt benne valami.

Én nagyon hamar eladtam, és egy espiro kocsit vettem helyette, és nem igaz, hogy ugyanolyan. Ez egy álom, az meg egy rémálom volt. Ezzel végre szeretek sétálni menni.


Nem bolygókerekes: barátnőméknek olyan van, de az a bajuk, hogy mivel minden kanyarnál rá kell nehezedni a kerekekre, már kitört nekik. Egy év használat után új kereket kellett venni rá.

2011. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megoszlanak a vélemények! Azért szerettem volna ilyen babakocsit, mert amellett, hogy sok mindent kapsz hozzá, jó árban van, és még jól is néz ki! Jövőhéten megyünk babakocsit venni, de hála az égnek abba a boltba nagy a választék, lehet, hogy találok másmilyet ennyiért ami tetszik!
2011. szept. 6. 18:21
 17/19 anonim válasza:
100%
Én ugyanúgy hallottam rosszat a nem lengyel babakocsikról is!! Erre nem adnék! mi ma rendeltük meg a Raf-Pol twist babakocsit, bolygókerekeset. Szerintem sokkal szebb, mint a fix kerekes főleg a sok küllős. Az nekem nagyon nem tetszik. Ha nehezebb a kocsi meg pláne jobb a bolygós. A nagyságáról: a Bergon sokkal nagyobb, na azaz igazi batár kocsi, nem a Raf-Pol. Majd meglátjuk.. mindenesetre külsőre és a jellemzői alapján is nekem nagyon tetszik. Árban pedig szuper ahhoz, hogy új (39000Ft, a Pelikán Babaáruház honlapján találtuk és nincs postaköltség sem))! Sajnos, nem mindenkinek van 60-70, vagy még annál is több ezre babakocsira. Jó egészséget kívánok!!
2011. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd légyszíves írjátok már meg, hogy bevált-e a használat során a kocsi!

Én írtam részletesebben, hogy terhesen nagyon tetszett, üresen jó volt tolni, aztán megszületett a fiam, és egy borzalom volt használni élesben.

Kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye! Köszi

2011. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem én tettem fel a kérdést, de én nagyon szeretem a King babakocsit :) és féléves nagyfiam is! Nem bántam meg, masszív, jó kocsi, és mi már a második gazdái vagyunk!
2015. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!