Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D UH kötelező? És hány...

A 4D UH kötelező? És hány hetesen lehet/kell/szoktak menni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, mindenki maga dönti el, hogy elmegy-e. Az ár orvosonként változó.
2009. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező,mindenki a saját maga megnyugvása miatt megy el.

Nekem azt mondta a doki,hogy a 25. hét körül érdemes menni,mert akkor már ki van kerekedve /már fotogén :)/ de még elég kicsi ahhoz,hogy /szinte/ mindene egyszerre látszódjon.

2009. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Mi voltunk 12 hetesen is mert nagyon megnyugtató volt hogy minden rendben, és nagyon jó volt látni, már emberformája van a babának, és szerintem nagyon élvezetes már akkor is! Még a 25-28. hét között szeretnénk újra menni.

Nem kötelező, de nagyon jó élmény.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekünk a 30-31hetes lesz 4d:) legyen már csütörtök, és a dokimnál 12eFt. Amúgy nem kötelező, és akkor mész, amikor te szeretnéd, elméletben bármikor, 12hét-től a végéig bármikor.

2009. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia.Én 31hetesen voltam és nagyon jol látszott mindene,de nem kötelező,de megéri,én újra elmennék.
2009. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyáltalán nem kötelező, attól függ kinek, hogy bírja a pénztárcája, mivel 10.000 Ft alatt nem lehet sehol megúszni. Illetve van, hogy javasolja az orvos a 20. hetes uh után, ha esetleg a 2d-s uh-n valami gyanúsat látni.

Én mikor a kisfiammal voltam terhes a 24. héten mentünk, mert egyrészt a 20. hetes genetikai uh után jó volt megnyugtatásnak, hogy tényleg minden rendben van, és akkor már nagyon szépen látszott mindene és a neme is.

Most is így tervezzük a párommal, hogy a 24-25. hét körül megyünk.

16 hetes kismama

2009. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki szülésig lehet menni bármikor, de nem kötelező, csak ajánlott. A pénz, orvos függő. Sok kismama csináltatja
2023. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!