Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak?

Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés

10. hetes kismama vagyok és a vizeletemben a megengedett 2 vörösvértest helyett 40-et találtak. Mivel nincs vérzésem, a doki azt mondta, lehet, hogy a vesémmel van gond és elküldött hasi UH-ra. Én hülye meg elfelejtettem megkérdezni, hogy ez jelent e veszélyt a babára. Ti mit gondoltok? Volt már olyan kismama, aki hasonló problémával küzdött?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 7. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
maga az uh természetesen nem jelent veszélyt a babára, ha gyulladás van ,akkor az igen, de ara meg úgyis adnak antibiotikumot, olyat, ami nem árt a babának
2011. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hasi UH ugyanolyan UH, amivel a babádat nézik, szóval nyugi, nem lehet tőle semmi baja!

Az a fontos, hogy kiderítsék, mi a bajod, és kikezeljenek, mert a húgyúti fertőzés sajnos vetéléshez is vezethet, nem szabad könnyelműsködni!

2011. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem is az UH-tól félek, hanem ha tényleg van valami vesebajom, akkor az nincs e hatással a babára.
2011. szept. 7. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, ahogy érted, hogy a veséd miatt lehet-e baja? Mert az uh nem okoz bajt. A vesédtől max. akkor lehet baja, ha gyulladt is. De nem hiszem, mert akkor nagyon fájna. Reméljük semmi gond nem lesz!!!
2011. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érzek fájdalmat, és a doki meg is ütögette, de nem volt érzékeny.
2011. szept. 7. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés, lehet valahol kő a húgyutakban. Mindkettő kezelhető. Urológus elintézi, no para!
2011. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!