Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell bemennem a kórházba...

Mikor kell bemennem a kórházba? Néha görcsölget a hasam! 33hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon feszülten telnek a napjaim,és 2 napja estére elkezdtem görcsölgetni,nagyon nagyon enyhén mint mikor készül megjönni! Miután lenyugodtak a kedélyek elmúltak a görcsök is! Mikor kéne bemennem a kórházba ilyen esetben? Ha felerősödnek a görcsök,vagy mikor?
2011. szept. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha felerősödnek.

Amúgy meg szedj magnéziumot, és próbálj sokat pihenni, és főleg lazítani...

2011. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot,pihenni azt sajnos nem tudok,mert van egy két éves kisfiam is!
2011. szept. 9. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én tanácsom pedig az,hogy amint kételyeid vannak azonnal elmennék,sosem lehet tudni,hogy a gyengécske görcsök mit tesznek a méhszájjal.


Az én esetem 21 hetesen:bementem kontrollra,előtte napokig nagyon enyhe,elviselhető görcsök,derékfájás,kiderült 3 újjnyi a méhszáj,nem gondoltam volna.



Csak orvos tudja vizsgálattal megállapítani,hogy mi van,inkább 1000 X felesleges vizsgálat,mint egy koraszülés,majd fejlesztés és lelkiismeretfurdalás életed végéig.


Nem akartalak megijeszetni,de a saját példám alig tünetekkel sajnos ez.

2011. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetesen állandóan keményedtem és egy éjjel már 2 3 percenként, reggel bementem a kórházba ahol egy állat úgy megvizsgált, hogy egyből vérezni kezdtem és a visszatartás ellenére elment a nyákdugó és 5 napra rá megszültem. Szóval hívd fel az orvosod, és CSAk neki hagyd, hogy bármit is csináljon, ha nem éred el mond, hogy szóljon be valakinek de csak úgy nem szabad bemenni, legalább is Nyíregyházán nem...
2011. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggeltől hányingerem volt,hánytam,derekam fájt,görcseim most nem voltak! Bementünk a kórházba,de szerencsére mindent rendben találtak!
2011. szept. 11. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülök neki :-) !


Vigyázz magatokra!

2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, biztos csak elcsaptad a hasad szerintem...
2011. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az idegeskedéstől volt,sajnos mostanában összejöttek a dolgok! Ki kell magam pihennem,meg ha lehet kerülni az idegeskedést.
2011. szept. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!