Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magyarországon van forgalomban...

Magyarországon van forgalomban olyan terhes teszt, amivel megállapítható a baba neme?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve hallottam a tévében hogy külföldön lehet olyan terhes tesztet kapni.
2007. nov. 15. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
jÓ LENNE, MÉG NEM HALLOTTAM RÓLA, DE SZÓLJ,H MEGTUDSZ VALAMIT
2007. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
edes istenem...en soha eletembe nem hallottam errol s nem is hiszem, hogy letezik....honnan tudhatna egy kis sz** teszt, hogy abbol az icike picike fekete pottybol mi lessz ha megszuletik????
2007. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez baromság!Tuti hogy nincs ilyen.
2007. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Az egyik kismamás honlapon láttam, hogy van ilyen de neten kell rendelni.Viszont az a honlap amin meglehetne az meg nem működik.Az előző válaszadónak üzenem, hogy attól, hogy ő valamiről nem halott az nem azt jelenti, hogy nincs vagy hülyeség.Ez azt hiszem nem vizelet tesztes hanem vér (olyasmi lehet mint az otthoni vércukor mérők) és a terhesség nem tudom hányadik hete után lehet kimutatni vele.
2007. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg van ilyen akkor mért nem mondják az orvosok,mikor sokan állandóan azért járkálnak UH-ra hogy megtudják a baba nemét!

Egyébként nem lehet túl elterjedt ha még a neten sem lehet megrendelni és sehol sem kapható!

2007. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik kismama újságban olvastam róla, csak egy kicsit drága ez a teszt. Ha megtalálom az újságot majd megirom a részleteket.
2007. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet,de hogy hol kapod meg azt nem tudom.Viszont h mindez mennyire megbízható????Abban már erősen kételkedem,mert mi köze a te XX kromoszómáidnak a babádéhoz.Egy darab X.Ami a babánál a másik,azt nem hiszem,h a szervezetednek is tudni kellene.Meg vajon miért nem beszélnek róla,ha annyira jó?Emlékeztet a dolog erre a Feromon parfümös cuccra...Lehet h csak humbuk,és magabiztosabb leszel tőle.De az is lehet,h van benne valami.

Illetve ez kicsit olyan mint a méhnyakrák ellenei oltás.Csak arról már beszélnek a dokik,mert lassan túl van a kísérleti stádiumon.

2007. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg biztos hogy ez a lényeg,nem annak kellene örülni,hogy szép egészséges baba,a terhesség vége felé,már úgy is megállapítható.Sztem ne ezzel foglalkozz,hanem az egészségével.Az meg csak a ráadás legyen ,hogy a kis meglepetés bébi,hozza magával az esetlegesen neked szimpatikusabb nemet.De ha a másik lesz hidd el ugyan úgy fogod szeretni,mert a tied és ő a legszebb.:)
2007. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, Anglia az az ország, ahol ezt kitalálták.

A 6. hét után ki tudja mutatni az anyai vérből, hogy a baba fiú, vagy lány.

Tehát létezik.

Hogy engedélyezik-e tartósan, az más kérdés. Nem tudom, hogy nálunk egyáltalán hozzá lehet-e jutni.

2007. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!