Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha most 37hetesen megyek...

Baj ha most 37hetesen megyek elöször fogászatra terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Másfél éve csináltattam meg a fogaimat, igy nem láttam értelmét elmenni. De most állandoan vérzik az inyem, lehet még ilyenkor bármit is csinálni?
2009. ápr. 22. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az lehet a megnövekedett vérmennyiségtől is, de a fogorvos biztos megmondja a tutit!

Ha nincs rossz fogad, akkor egyáltalán nem késő. Még én sem mentem el, pedig nekem egyet be kell tömni, csak még nem volt rá időm. Most 18+1 hetes vagyok, és majd csak két hét múlva tudok elmenni.

Lehet, hogy kapsz valami ecsetelőt, vagy valami gyógyszert rá. Azért menj el!!!:)

2009. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 1hónappal mentem el, mondjuk 4 fogamat tömte.Nekem is vérzékeny volt az ínyem, írt fel rá öblítős vmit, attól elmúlt!
2009. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én épp pár hete már folyamatosan fogorvoshoz jártam, amikor kiderült, hogy babát várok. Most a 7-8. héten volt az úgymond utolsó kezelésem. Annyit mondott a doktornő, hogy menjek vissza három hónap múlva ellenőrzésre, aztán majd mégegyszer a terhesség vége felé. Addig is puha sörtéjű fogkefével mossak fogat (épp az íny vérzékenysége miatt) és használjak cserszömörcés öblögetőt. (Rossmannban épp akciósan 499,-)
2009. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. ápr. 22. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, segjtsetek már nekem is!

A Fehér tömés ingyen volt??

Köszönöm, én pénteken mennék, csak nincs pénzem a fogamra.. :(

2009. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ingyenes, de nem vagyok biztos benne. ha elöl kell tömni a fogad, akkor tuti, mert esztétikailag nem rakhat mást!
2009. ápr. 22. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
igen a fehér tömés is ingyenes, nekem egy vagyonba került volna, ha ki kellett volna fizetni.
2009. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!