Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban az esetben, ha elhal a...

Abban az esetben, ha elhal a magzat a terhességi teszt halványodik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pénteken voltam ultrahangon, ahol csak petezsákot találtak, nem volt szikhólyag és szívműködés sem. Azt mondták, hogy lehet elhalt, pénteken kell visszamennem, addig megőrülök. Gondoltam csinálok a héten tesztet, ha gyengül a csík, akkor belenyugszom, ha nem akkor meg péntekig nyugodt leszek. Működhet?
2011. szept. 11. 11:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

PA,


ez szuper! szerintem megnyugodhatsz!!!:)

majd írj, amikor elmentél dokihoz:)

2011. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, mindenképp írok, hogy mi volt a dokinál. Valószínűleg fogok még tesztet is csinálni.
2011. szept. 12. 21:32
 13/20 anonim ***** válasza:

PA,


okés:) írj mindenképp:):):)

2011. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mára sokkal vékonyabb lett a csík! Az a baj, hogy a kontroll csík is vékonyabb, mint a múlt hetin! Számít egyáltalán, hogy mára vékonyabb lett? Bár nem tudom, hogy mit áltatom magam, szerintem tuti, hogy elhalt a baba! Valahogy érzem. Már eleve olyan hihetetlen volt, hogy 3 év után spontán összejött!
2011. szept. 13. 16:29
 15/20 anonim ***** válasza:

PA,


ne add fel kérlek! a controll csík nem számít. a másik a lényeg:) mikor mész dokihoz ?

2011. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Pénteken, meló után, kb 3 fele, majd írok. Igaziból tök mindegy, hogy feladom vagy nem, belül már úgyis eldőlt a dolog, csak én még nem tudok biztosat! Próbálok reménykedni, de nem nagyon megy.
2011. szept. 14. 17:23
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Jól drukkolt mindenki, mert minden rendben! Láttam a kisbabám, van szívhangja és 8mm! Nagyon boldog vagyok!! Most már merek örülni, 6+6 hetes vagyok! Ez megfelel az ovunak, mensihez képest kisebb, de ezt tudtam. El is sírtam magam, erre kaptam uh képet, hogy megnyugodjak!
2011. szept. 16. 17:55
 18/20 anonim ***** válasza:

PA,


Sajjjjj,de Szuper!!!!! Annyira boldog vagyok!!!! Sok sikert Neked:)Vigyázz Magatokra:)

2011. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 18. 15:34
 20/20 anonim ***** válasza:

Drukkoltam nagyon, sokszor el sem hiszi az ember, hogy annyi rossz mellet, jó dolog is történhet Vele:)

Boldog babavárást!

2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!