Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a picinek ha...

Nem lesz baja a picinek ha nem nagyon kívánok semmit?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg hogy terhes vagyok. Januárban volt egy missed ab-m. már nagyon vártuk hogy megint sikerüljön. a baj csak az, h napok óta szinte semmit nem kívánok, csak pér falatokat eszek és iszok a folytonos hányinger maitt. Nem lesz baja a picinek?
2009. ápr. 22. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :) Én a 20. hétig (?!) csak hánytam és hánytam.. semmi sem maradt meg bennem és fogytam 4 kilót. Arra vigyáztam, hogy az Elevitet bevegyem (mikor nem volt hányingerem épp) és sok folyadék. Utána majd pótoltam a vitaminokat, mikor már bírtam enni. Makkegészséges az 5 hónaposom! :)
2009. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 kilót fogytam az első 2 hónapban, most 19 hetes vagyok, és még mindig semmi nem jött vissza. Én is alig ettem, akkor is csak "szemetet" (ropi, keksz) mivel folyton hánytam. A baba mégis rendben fejlődik. Ugyanígy voltam az első gyerekkel is, akkor csak 4 kilót fogytam, de ugyanúgy nem bírtam semmit enni az első 4-5 hónapban, Ennek ellenére lett egy 4, 35 kilós, makkegészséges gyerekem.


A babák "paraziták" ilyen szempontból, elvesznek mindent, amire szükségük van.

Nyugi, mikor elmúlik a rosszullét, majd visszatöltöd a saját vitaminraktáraidat.

2009. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én sem kívántam szinte semmit,csak muszálból ettem egy-két falatot,eredmény:9kg híztam,és 3150g lett a kisfiam aki nagyon jó evő és teljesen egészséges:).Nem lesz baj,de próbálj meg minél több gyümit enni és sokat inni.

Üdv:7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lesz baj,nyugi!Terhességem alatt én sem voltam kívánós.Összesen 6 kg-ot híztam ami a szülésnél "le is jött" rólam.A babám 3950gr volt.

Szép terhességet és babát!!!

2009. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. ápr. 22. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
most én is megnyugodtam,ugyanis folyton hányingerem van alig jön a kaja belém:(
2009. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kell aggódni,amennyi tápanyagra szüksége van a babának azt úgyis "elveszi" tőled.
2009. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!