Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegem 6. Honapjaig 12...

Terhessegem 6. Honapjaig 12 kilot fogytam majd bevereztem es elveteltem. Semmi kivizsgalas nem tortent az eset utan. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintünk mi?

Miért nem jártál utána?

Miért történhetett ez meg?

Miért fogytál 12 kilót, mi okozta?

Miért nem figyeltek oda jobban za orvosok vagy ha volt akkor a te orvosod?


Bennem csak kérdések merülnek fel,de válasz az nem jön. :-( Szomorú,hoyg ilyen megtörténhet.

2011. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én csak a 7. héten vetéltem el és akkor is fel voltam háborodva, hogy nem derítik ki, mi volt a baj... Menj el a dokidhoz, és kérd tőle, hogy vizsgáljanak ki rendesen!
2011. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, annyira sajnálom!!! :(

De bennem is 1000 kérdés van!

Terhesség alatt mit mondtak?Mert azt biztos nem mondhatták, hogy ez normális!Sokat voltál rosszul?Vérvétel?UH?Mit mutattak?Fogadott orvosod volt?Mert ha igen, az még felháborítóbb, ha meg nem az meg minősíthetetlen!

Én vissza mennék, és verném az asztalt, ajtót, épületet mindent.Akár még ügyvédet is fogadnék ha kell.Ezt nem szabad annyiban hagyni!

Hihetetlen, hogy ilyen dolgok történnek manapság.

2011. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
12 kg súlyveszteség alapból nem normális! Orvosváltást javaslok... és egy kiváló ügyvédet.
2011. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És a terhességed 6. hónapjáig a baba hogy fejlődött? Mert 6 hónaposan már nem elvetél az ember lánya, hanem meg kell szülni a babát :(( Sajnálom nagyon.


Amúgy én 4 kilót fogytam a 20. hétig, mert én addig hánytam egyfolytában.

2011. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A baba normalisan fejlodott. Igen beindult a szules ugyhogy 5 napig fogott a fajas. utolso ejjel infozoval bekotve a karomban maszkaltam 4 kezlab mert nem volt az ugyeletes nover nem volt az osztalyon. Ejfelkor szolt az orvosnak aki 4 orakor jott le megnezni. Azt mondta nincs semmi bajom, aludjak!!!! Mar majdnem a wcn szultem meg egy magamban mire felvittek a szuloszobara egy nyomasra megszultem ( s tobbi tolofajas a wcn megtortent). Majd masnap viziten az volt a valadzuk hogy varhato volt, nekem vegig azt mondtak minden rendben van. Mindenki mondja hogy pereskedjek, mi ertelme van az en szavam az ovekhez kepest. Vegig ugy bantak velem mint a kutyaval. Ez a tortenet. Egyebkent a sulyveszteseghez soha nem hanyyam es rendesen ettem.
2011. szept. 14. 07:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom!

Hol történt mindez?

2011. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A zárójelentéseden valami oknak szerepelnie kell. A védőnőnek sem tűnt fel, hogy sokat fogytál? Vagy nagy súllyal indultál a terhességnek? Ultrahangok, vérvételek jók voltak? Mit éreztél a végén? Egyből mentél orvoshoz?
2011. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg..a védőnő sem mondott semmit?Ez annyira szörnyű, hogy ilyen megtörténhet.. :(

Mindenképpen pereskedni kell!!!Jó, hogy nem már kiraktak az utcára, mert foglalod az ágyat?!?!Elképesztő ez az egész.

De mondjuk ha már kórházban voltál, akkor már tudták, hogy valami baj van nem?Miért kellett befeküdnöd?

2011. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű, hogy ilyen megtörténhet! A családban egy hasonló szülés volt, ott boncolást végeztek. Nagyon komolyan utána jártak az esetnek a szülők a miérteknek, hogy legközelebb ne történjen tragédia. Én először az orvossal beszélnék, és felvenném a kapcsolatot az ügyvédemmel is.
2011. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!