Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitől lehet? Csinálhatja a...

Ez mitől lehet? Csinálhatja a baba?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok! Pár napja néha ilyen izomlázszerű érzést érzek a gyomrom környékén. Tart egy ideig, majd elmúlik. Van,hogy többször nem jelentkezik.

Tegnap este már átment fájdalomba. Bár szerencsére nem tartott sokáig. Most reggel óta be van feszülve az egész gyomrom. Olyan,minta a keményedés, csak ezt fent van! Lehet ez a babától? Bár ő még ilyenkor pici ahhoz,hogy elérje a gyomrom nem?


2011. szept. 14. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Sürgősen hívd fel az orvosodat! Szerintem ez a hasfal bekeményedése, nekem végig volt az első gyerekkel, kaptam rá gyógyszert. Ez tul. képp. egy görcs, és nem akarlak megijeszteni, de veszélyes is lehet. Mondjuk nekem semmi bajom nem lett belőle. Mindenképp menj el az orvosodhoz. Ha nincs saját, a rendelőbe. Komolyan kell, hogy vegyék. Sürgősen!
2011. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most egy kicsit megijedtem! Mi baj lehet belőle? Egyébként ma megyek, igaz nem a saját dokimhoz, hanem sztk-s hoz beutalóért, akkor megkérdezem!

De mitől keményedik ez be?

2011. szept. 14. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán csak kezdi felfelé nyomni a gyomrodat. Én sose rohangáltam keményedéssel meg görccsel vagy fájdalommal dokihoz. Felhívtam, elmondtam neki a dolgokat, megmondta mitől lehet és mit csináljak, aztán annyi. Le kell szépen feküdni és szedni magnéziumot. Nem akarlak elkeseríteni, de ez még semmiség ahhoz képest, amik ezután jönni fognak. (Én néha ott tartok, hogy "szedjék ki belőlem", annyira rúgja a bordám a jobb oldalon. Mintha szó szerint beleakadna és rángatná. Iszonyatos érzés. És még mindig nő...)

34hkm

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!