Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaszólnátok nekem? Szóval...

Valaszólnátok nekem? Szóval lehet buta kérdést, de hogy kérjem fel a nődokit, hogy legyen az orvosom. Mégis mit mondjak

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Doktor ú, elvállalja, hogy levezesse majd a szülést? :)
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Doktor úr! Önnél szeretnék szülni! Elvállalna?
2011. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Remélhetőleg beszélni jobban tudsz, mint írni.

Egyszerűen: Doktor Úr, megkérhetem, hogy legyen az orvosom?

2011. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Én csak annyit mondtam, hogy "ha azt szeretném, hogy Ön vezesse le a szülést"... mire ő már mondta is, hogy akkor mi lesz, mi, hogy fog történni.

Szóval bátran, nyíltan, a dokik ezekre a kérdésekre fel vannak készülve, sőt várják, hogy megkérdezd!

2011. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
"Számíthatok Dr Úrra a szülésnél?"
2011. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez a kérdés engem is izgat! Ti meg kérdeztétek, hogy mennyibe fog kerülni. vagy ezt nem illik. Ez olyan ciki, de lehet csak nekem.
2011. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Doktor úr ugye számíthatok Önre a szülésnél? Én nem kérdeztem mennyi a tarifa, bár az én orvosom rezidens volt, ráadásul ügyeletben is volt mikor szülni mentem, de azt hiszem szép összeget adtam neki szülés után. A szülésznőt sem kérdeztem, hogy mennyi lesz az annyi és egyikük sem hozta fel a pénzkérdést. A szülésznő is szép pénzt kapott. Mert megérdemelte :)
2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kellett kérdeznem mivel egyből magánrendelésre mentem neki egyértelmű volt hogy ő fogja levezetni
2011. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!