Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a méh összehúzódás?

Milyen érzés a méh összehúzódás?

Figyelt kérdés

Milyen a has keményedés? Mikoretól kell érezni?

34hkm


2011. szept. 14. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes pocakos vagyok és nincs nap, hogy ne feszülne a hasam. De nálam ez inkább babamozgás, nekifeszíti magát a hasfalamnak, olyankor a legkeményebb a hasam. A méhösszehúzódás olyan érzés lesz, mint a menszifájdalom. Csak 2-3x erősebb.
2011. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor keményedett a hasam terhesen, akkor olyan volt mint a kő. Az egész hasam feszült, úgy éreztem magam mint egy lufi.

Mikor beindult a szülés, akkor ténylegesen éreztem az összehúzódásokat, szó szerint kívülről befelé összehúzódott a hasam és fájdalom lehasított az alhasamba (ez volt nekem mensiszerű, erős fájdalom).

2011. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcs. Ahogy közeledik a szülés, egyre erősebb lesz, nekem a végefelé már nem csak a hasam fájt összehúzódáskor, hanem mindenem.
2011. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32 hetesen volt egy elég erős görcsös keményedésem, na az fájt. Aztán elmúlt. Mikor szülni mentem enyhe mensiszerű görcsöm volt, teljesen elviselhető volt. Aztán másfél nap után megcsászároztak, mert csak azért sem akart kibújni a "büdös kölke". :))
2011. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!