Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájpolip terhesség alatt?...

Méhszájpolip terhesség alatt? Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Akinek volt, mi történt? Műtét? MIkor, szülés után, vagy hogy?
2011. szept. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség megállapításánál vette észre a dokim, 6 hetesen...a rákszűrésem jó lett, azt mondta nem kell vele foglalkozni, a szüléskor valószínűleg leszakítja a kinövést a baba feje, szülés után a 6 hetes kontrollon meglátjuk mi lesz a teendő...
2011. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nálam is ez volt, pont a 6hetes első vizsgálaton mondta a doki, hogy lett egy ilyen polipom, de rákszűrés ettől függetlenül jó lett. Azt mondta nekem is, hogy ne foglalkozzak vele, majd szülés után meglátjuk.

Te hanyadik hétben jársz, valamit okozott ez Nálad a terhesség alatt?

Én 18.hétben járok, végülis nem okozott edigg szerintem semmilyen tünetet, de később, ha majd főleg a szülés előtti hetekre kiváncsi leszek, ha esetleg puhul, nyílik a méhszáj. Nekem ez a 3.terhességem, és mindkétszer szülés előtt már nyílt a méhszájam fokozatosan a 36.héttől. Remélem nem lesz gond- és jó lenne ha a szülés megoldaná ezt a polipkérdést is.

MInden jót Neked, esetleg szülés után megírnád, hogy mi lett a polipoddal?

Köszi!

2011. szept. 15. 07:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, sajnos jó nagy és vérzett is néhányszor. Nekem le akarja szedni a dokim szülés előtt, mert fél, hogy vérezni fog szüléskor is a fájásoknál. Ha nem tudja leszedni, akkor azt mondta császár...?:((( teljesen kivagyok tőle
2011. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 33.hétben járunk, 4. baba. Nem volt eddig semmi problémánk, a méhszáj teljesen zárt, folyás vagy vérzés sincs, nem is volt. Szerintem fel sem tűnt volna, ha nem estem volna teherbe...gondolom nem is nagy. Ha gondolod írok majd, ha megvan a picúr, remélem nem fog azért sietni, a doki nem mondott semmi olyat, hogy ez gond lenne, akár a terhesség, akár a szülés alatt, és császárral sem riogatott...
2011. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

igen- légyszi első-utolsó válaszoló, majd írd már meg, mi lett veled szülés után! Köszi előre is

Gratulálok a negyedi babához!! Kisfiaid-lányaid vannak?

Nekünk a 3.baba, de azt hiszem többször már nem akarok terhes lenni! :)Pedig jó dolog, de asszem nekem elég volt! :)

2011. szept. 15. 14:04
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is van egy méhszájpolipom ,babnyi nagyságú, terhesség alatt 6. hét alakult ki, terhesség elött egy héttel voltam rákszűrésen minden okés lett. Nekem viszont van folyásom, és havonta kb 1x kicsit vérzik is pedig elötte soha az életben nem volt folyásom. Kivagyok tőle..volt így vki?

2013. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia,

nekem is a 6hetes első vizsgálaton vették észre, és nekem semmilyen problémát nem okozott, semmit nem vettem észre a terhesség alatt.

Simán hüvelyi szüléssel szültem, nagyon gyorsan könnyen, a polipot nem "szedte le" szülés közben a baba, de miután megszületett és a doki átnézett, és összevarrta a kis repedést, ami lett, akkor lecsípte azt is. Nem fájt, csak kicsit kellemetlen volt. A szülési utáni 6hetes kontrollon meg mondta, hogy már minden visszaállt a helyére, és nem nőtt vissza, rendben is van!

Remélem nálad is így lesz!!

A vérzés és folyás nem biztos, hogy a poliptól van, dokid mint mond?

Porblémamentes terhességet, könnyű szülést kivánok!!

2013. máj. 7. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!