Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a hányinger?...

Meddig tart a hányinger? Émelygés? Mellfájdalom? Még csak ma vagyok 7 hetes.

Figyelt kérdés

Kinek meddig tartott?Nagyon kellemetlen!Oldalt iszonyat fájnak a cicijeim,nőttek is,hányingerem van a reggeltől estig!

MIT LEHET SZEDNI HÁNYINFER ELLENE,VAGY CSILLAPÍTÁSRA?

Köszi szépen!


2010. márc. 29. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem most is fáj a cicim, hányingerem is van sőt hányni is szoktam. 15. hetes vagyok
2010. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Úúúúristen!Idáig el fog tartani?

Hogy bírod?

2010. márc. 29. 08:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétig tartott, azóta semmi. Most vagyok 27 hetes ikrekkel. Akkor a doki a Magne B 6-ot ajánlotta, hogy szedjem, de nem használt semmit, próbáltam homeopátiás gyógyszert is, az se használt. Így csak reménykedtem, hogy elmúlik. Nekem szerencsém volt.
2010. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia nekem már van egy 23 és egy 6 hónapos kislányom!

A 23 hónaposnál 3 hónap betöltése után múlt el addig napjában 100* öklendeztem és iszonyú hányingerrel küszködtem!

A 6 hónapos lányomnál viszont alig éreztem, émelygést!

Kitartás hidd el megéri a szenvedést hisz gyönyörű a terhesség, és csodálatos dolog anyának is lenni!!

Próbálj meg háztartási kekszet rágcsálni hátha segít!

Boldog Baba várást és majd nagyon könnyű szülést kívánok!

Kitartás!:)

2010. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Van már 2 lánykám,de velük észre sem vettem,hogy terhes vagyok:)Most meg!Húúú,azt hittem most sem lesz semmi,erre tessék:Reggeltől-estig!:(


Szerintetek csináltathatok már kiskönyvet?Vagy még várjak vele?

2010. márc. 29. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Bocs akkor már tudod hogy megéri szenvedni:)

A terhes kis könyvet nekem mindig a doki mondta, hogy menjek csináltassak. De szerintem én amint el kezdtem járni dokihoz utána el mentem a védő nőhöz is és kb 8-10 héten már volt kis könyvem!

2010. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahhoz képest elég jól viselem lelkileg, de nem nézek ki valami jól:D
2010. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mit szóltok?Már most kész is van a kiskönyvem:)Gyos betelefonáltam,és meg is csinálták:)

Kaptam beutalót laborba,stb...

Gyors voltam:D


Hát,azt mondta a védőnő,hogy ez természetes ilyekor,ha hányingere van az ember lányának,de ne féljek majd elmúlik...

De akkor az első 2 terhességemnél miért nem volt?

Nem értm,bár tudom nincs 2 egyforma terhesség.

Puszi nektek

Vigyázni magatokra/babákra!

2010. márc. 29. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:
szia!én a 18.hétig émelyegtem és hánytam.nekem nagyon sokat segített a hideg kefír,éhgyomorra üres kenyér,éhgyomorra 2 db mackósajt,gyömbérből főzött tea.kitartás,előbb-utóbb el fog múlni.a mellfájdalom pedig ha jól emlékszem a 12. hétig tartott.
2010. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi,most elugrok a boltba,és ezekből veszek!

Remélem segít!

Amúgy natur joghurt nem jó csak kefír?Mindegy,veszek.

2010. márc. 29. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!