Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés altatásban,...

Császármetszés altatásban, gerincbe adott érzéstelenítéssel?

Figyelt kérdés

Császárral fogok szülni. Egy hét múlva beszélek az altatóorvossal. Választanom kell a két dolog közül, vagy megmondják, hogy hogyan legyen?

Tapasztalatok pro és kontra?


2011. jún. 2. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor végzik altatásban, ha kéred. Sokkal rosszabb, mert neked kimarad az az érzés, amikor kiveszik a babádat és úgy mindenestül odateszik rád. Ez leírhatatlan.
2011. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gerincbe!!!!!!!Hallottam ahogy először sír!Csodálatos!Megpuszilhattam,láttam ,ahogy apa először megfogja.Hallottam amikor mondták hány centi,hány kiló!!!

És 5 órával a műtét után zuhanyoztam és nem voltam kába!

2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
gerincbe
2011. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Alap esetben nem altatnak már, csak EDA!
2011. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha gerincbe kapom, mit szabad és mit nem? Úgy értem mozogni, felállni stb?
2011. jún. 2. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt választás,gerincbe adták.6-kor szültem,9-kor már tudtam mozogni úgy,ahogy.Elvileg 12 óra után kelhettem volna fel,de úgy kellet könyörögnöm másnap délelőtt,hogy vegyék ki a katétert,hogy mehessek a babámért.
2011. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek az érzéstelenítéstől mert a sógornőmet 7* szúrta meg az altatós doktornő. A végén nem sikerült és altatták. 2 hétig nem érezte a jobb lábát.
2011. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem 2x szúrta gerincbe, de egyszer se kérdezték mit akarok. Egyébként volt (más okból) altatásom is nem egy, de a gerincérzéstelenítés sokkal jobb.
2011. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ne kérj altatást szerintem, az némileg veszélyesebb is, és tényleg tök jó érzés, amikor látod, hogy kiemelik a babát

én EDÁ-t kaptam, de még a vajúdás alatt, mert sima szülésnek indult, aztán folytatták császárral, így maradt az EDA

kicsit félrement ugyan, a jobb lábamat nem tudtam emelni (de ez még vajúdás alatt volt) de aztán nekem semmi bajom az ég világon nem volt, pedig még a fejemet is emelgettem, mert elfelejtettem hogy azt nem szabad, de így sem lett semmi bajom

2011. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne altatassal, az tenyleg potolhatatlan, hogy ebren vagy, amikor kiveszik a babat. Egyebkent tervezett mutetnel altalaban nem EDAt, hanem spinalis erzestelenitest alkalmaznak.
2011. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!