Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetesen zárt méhszájjal...

35. hetesen zárt méhszájjal lehet házaséletet élni? Vagy az orgazmus is gondot okozhat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Óvatosan a spermával!!! : ))
2009. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sperma már egyáltalán ne kerüljön beléd:))) Az orgazmus pedig méhösszehúzódásokat okoz ami pedig megindithatja a szülést:(( Ez van!
2009. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszont ugy tudom,hogy ha zárt vagy,és semmi probléma,akkor nyugodtan lehet. De kérdezd meg a védönöt,ö majd biztosra megmondja neked. Én is 35 hetes vagyok,és 30. héttöl nyitva,de nekem az orvos akkor sem mondta hogy ne lehetne szexelni. Én magamtól hanyagolom az együttléteket,igy nyugodtabb vagyok. Néha-néha egy orgazmus becsusszan,de még nem volt gond. =)
2009. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet, ha már készen áll a baba csak akkor indít szülést a dolog. De ha nagyon aggódsz, akkor ki is hagyhatod még úgy két hétig.
2009. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!