Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bővebb infód a szabad...

Van bővebb infód a szabad béta HCG-ről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Neten rákerestem már, de az általános infókon kívül engem az érdekelne leginkább mitől lehet kiugróan magas az értéke 12-14. hét környékén?

Itt nem arra gondolok, amit a kombinált és integrált teszteknél felsorolnak, mert rám egy sem igaz, mégis kiugróan magas az értéke.(ezt a kombinálthoz vett vérvétel alapján tudom)

Sajnos eddig nem kaptam rá magyarázatot, mert mindenki találgat, hogy LEHET hogy ettől, meg attól, de senki sem mondta, hogy konkrétan mitől van. Ezt valahogy ki tudnám deríteni? Esetleg valamilyen speciális másik vérvétellel vagy bármivel?

Minden lehetséges vizsgálatom negatív,(uh, genetikai uh,amnio) de mégsem hagy nyugodni hogy nem tudják megmondani hogy mitől lehet ez az érték ilyen magas.

Esetleg ha tudtok olyan oldalt, vagy szakembert akitől megkérdezhetném, akkor légyszi, azt is írjátok meg!


2011. szept. 19. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy neked mennyi lett? Amúgy nekem is elég magas volt, 108.00 Ng/ml. Bár olvastam már olyat akinek ennél is magasabb volt. Nekem nem mondtak rá semmit. Minden szűrés rendben van. Annyi, hogy elég rosszullétes voltam, lehet ezmiatt. 22hkm

www.orvostudakozo.hu

Esetleg itt meg tudja mondani egy nőgyógyász, de nem biztos.

2011. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem 140 Ng/ml lett, és erre azt mondták mindenhol hogy iszonyat magas. Neked amúgy mennyi MoM lett a 108? Mert nekem mindenhol csak a MoM értékét nézték, ami 140 Ng/ml az 5,6 MoM lett, így az átlag ötszöröse, pedig ilyen 240Ng/ml -nél is azt láttam, hogy az másnak 3 MoM körüli értéket adott, ezért nem értem az egészet. Lehet elszámolták?
2011. szept. 20. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén nem tudom mi alapán számolnak, lehet több értéket is figyelembe vesznek, pl kor stb. Tényleg nem tudom. Nekem 2.45 Mom lett, alacsony kockázat. Nem mondott rá senki semmit, hogy ez magas vagy valami. Minden vizsgálat rendben. 22 hetes vagyok.
2011. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!