Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+3 napos kismama vagyok....

14+3 napos kismama vagyok. Minden álmom egy kisbaba volt! Elmondhatatlan boldogság volt számomra amikor megláttam a + tesztet! Mit tegyek, nem akarok kárt tenni a babámban?

Figyelt kérdés
De az elmúlt két kétben amióta megcsináltatttam a kombinált tesztet, nagyon félek, hogy nem lesz egészséges a picibabám! Vannak jobb és rosszabb pillanatok.
2009. ápr. 24. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a baj? Mitől félsz?
2009. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól féle, hogy valami baja lesz, betegen születik.Annyi mindent olvasni, annyira próbálok + lenni de nagyon félek!
2009. ápr. 24. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!


Van valami okod rá esetleg, hogy félsz? Szerintem rögtön így "indítani" nem jó....

2009. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A down szűrés ereménye tette igazából 1:1000 lett, és azóta vagyok ilyen dilis, pedig a dokim is azt mondta, hogy teljesen jó, tudom, hogy nem vagyok normális, menjek el genetikushoz v.. mit tegyek?
2009. ápr. 24. 17:01
 5/12 anonim ***** válasza:

így nem kell azért"Beparázni", nyugi! :)

Meg az ultrahangok, vizsgálatok arra jók , hogy folyamatosan nézzék majd a picit, hogy hogy fejlődik. Én is izgulós vagyok , dehát semmi olyan bajunk nincs a párommal , ami miatt hatalmas nagy félemeim lehetnek...A 12 hetes uh-n , majd az afp-n érdemes "túljutni" . De az egyikről tudni kell, hogy 35 év felett növekszik inkább a kockázata; a másik meg csak "pillanatkép". Na, szóval ennyi, nyugi!:)

2009. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem az a legnagyobb baj, hogy nagyon ráérek olvasgatni a neten! Remélem hamar elmúlik ez az érzés, de sokat vagyok egyedül és ez sem jó! köszi a válaszokat!
2009. ápr. 24. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az afp-t csomó országban már nem is alkalmazzák, mert fals eredményeket adhat, nekem azt mondta a védőnőm, hogy nem mérvadó az afperedménye. Egyébként gondolj bele, hogy még így is milyen kicsi az esélyetek a betegségre:) Ne aggódj, mert ezzel stresszeled a babucit is. Foglald le magad olyan dolgokkal, amiket szeretsz csinálni, és próbálj meg csak arra gondolni, hogy minden rendben van a picivel.

Boldog Pocakosdást kívánok:)

34 heteske

2009. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Egy jó tanács, ne olvasgass annyit neten, vagy legalábbis a rossz dolgokat soha ne olvasd el!! Én már rég nem nézek semminek utána, elfogadom amit a doki mond és kész, így nem stresszelek feleslegesen! Gondolkodj mindig pozitívan, hogy tied lesz a világ legszebb, legegészségesebb babucija és kész!

Üdv: 34 hetes kismama

2009. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

a pozitív gondolkodás nagyon fontos! Mikor megtudtam, hogy van egy kis élet a pocakomban, akkor rögtön a netet böngésztem, hogy mindent megtudjak... Vagyis a célom ez lett volna. Aztán beparáztam sok mindentől és alig bírtam aludni az aktuális uh-ig! Aztán rájöttem, hogy jobb, ha a józan eszemre hallgatok! Azóta csak ide nézek be néha és az informed.hu-ra!

Hidd el, hogy minden rendben lesz! Ne pocsékold ezt a gyönyörű pár hónapot felesleges aggodalmaskodásra!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÉN is ilyen voltam, végig idegbeteg voltam, hogy valami baja lesz a babámnak, mindig azon agyaltam, hogy na majd biztos valami tragédia fog történni, mert annyi rosszat hallani, de a babám szerencsére "tojt rám" és megszületett, gyönyörűszép és egészséges, és halálnyugodt természete van. Úgyhogy nyugi, nem lesz semmi baj, persze könnyű ezt mondani...:-) Üdv. két hónapos kislány anyukája
2009. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!