Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol készülnek azok a 4D uh...

Hol készülnek azok a 4D uh képek, amik élesek, jól kivehetőek, minden kis ránc és grimasz látszik?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten a képeket.

Pl beírtam a keresőbe hogy "23 hetes terhesség" és nézem a képtalálatokat.

Egyik másik ultrahangos kép olyan éles, olyan "TISZTA".

Én már a második babámat várom,és rengeteg 4D uh-n voltunk, de sehol nem tudtak ilyen gyönyörű,éls képeket csinálni a babánk acáról.


Vannak olyan képek, ahol minden kis ránc és kis grimasz is látszik...

Na ilyet szeretnék!


2011. szept. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez nagyon függ az uh gép minőségétől és a szonográfus ügyességétől, türelmétől.


Nekem az első 2 terhességemnél a lepény a mellső falon tapadt, és az nagyon bezavart a képekbe, nem voltak szépek, élesek :(


Most a 3. babával hátsó falon tapad a lepény, és gyönyörű képek készültek :)


Mi mindig a 4D Genesisbe megyünk :)

Nagyon türelmesek, forgatnak jobbra-balra, 1-1 szép képért :)

Nekünk elcsíptek egy félvigyort egy teljes pofis "röhögést" egy ásítást, iszogatást, csücsörítést is :)


Mondjuk ha mellső falon van a lepényed akkor kevesebb a sansz, de megéri velük megpróbálkozni. A 36. héten az első babámnál olyan képet csináltak, hogy még a honlapra is felkerült :) Pedig ott elől volt a lepény...

2011. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csináltattam, de semmi értelme nem volt, a babám végig befelé volt fordulva (22. héten, ha jól emlékszem), a gerincén kívűl semmi nem látszott, megbeszéltük, hogy még a vége felé akkor megpróbálunk még egyet, de mondta a doki, hogy ugyanúgy fekszik, úgyhogy hagytuk az egészet...
2011. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem ilyesmikre gondolok.

Nekünk is vannak már jól sikerült képeink, de nem olyan élesek.


Mutatom mire gondolok, látszódni fog a két kép közt a különbség:


gyenge minőségű kép:


[link]


jó kép:


[link]



Látszik a különbség.


Egyébként a lepényem hátsó fali, mindkét terhességemnél, csak képek nem olyan éléesek.

2011. szept. 20. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


én a Lajos utcában a III.kerületben voltam. ott éles képet csinálnak és vagy fél órán át próbálkoztak elkapni egy "jó" pillanatot. G1 intézet a nevük, asszem most akciójuk is van.

2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok.

Itt egy kép a kisfiamról, wz készült a 36. héten

[URL] [link]


Szerintem eléggé éles és ettől csak jobbak, tisztábbak vannak...legalábbis nekünk

2011. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...lemaradt a vége.

Szóval itt már nagy baba volt, nem fért el a képern egészben, de a korábbi képek ahol az egész teste látszik még jobbak.

Itt elől fekvő lepény volt.

Most hátul van a lepény, azok a képek kristálytiszták

2011. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a gyerek dönti el, h milyen képek sikerülnek, 28 hetesen voltunk, a kukijáról éles, szép kép van, az arca egyáltalán nem látszik, ő még duplán rátett a dologra, ha végre sikerült volna egy kép, tuti, h az utolsó pillanatban maga elé húzta vagy a kezét, vagy a köldökzsinórt.

A videón sem látszik szinte semmi, egy órás próbálkozás után hátat fordított, teljesen elbújt.

2011. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!