Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a terhességi...

Pozitív lett a terhességi tesztem! Mit fog kérdezni az orvos? Hogyan fog vizsgálni? Egyből kapok kiskönyvet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem! Akkor mi értelme a kérdésnek!
2011. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezt azért most tényleg elmagyarázhatnád!!!!Minek kérdezel akkor olyat amit már amúgy is tudsz?
2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
2011. szept. 23. 19:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy érted hogy te írtad ki azt a kérdést is amit belinkeltél?
2011. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Így van, és asszem abban minden benne van.....
2011. szept. 23. 20:20
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem 38 hetesen mentél dokihoz.És mit szólt a doki?
2011. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia Szilvia!

Nem, nem 38 hetesen mentem először, hanem akkor állapították meg a terhességet. Abban a kérdés/válaszokban minden benne van, nézd át. Most, hogy bementem, még csak nem is gondolták (így ránézésre), hogy terhes vagyok. Aztán amikor mondtam, hogy mikor jött meg utoljára, mikor sikerült pozitívat tesztelnem, akkor ezek szerint az adatok szerint gondolták, hogy lehetek 12 hetes is, aztán amikor lefeküdtem, látta, hogy mozog a hasam, abból gondolták, hogy 20 hetes is lehetek, de az UH szerint meg 38 hetes.

Olvastam a kommenteid és én nem hibáztatlak, ha nem hiszel nekem, csak légyszi ne ess nekem, mert nem lenne igazad. Újra leírom, hogy én éreztem a terhességet, de ha mindenki azt mondta, hogy nem vagyok az, teszt se pozitív, meg hogy az álterhes is produkál tüneteket, akkor muszáj ezt elfogadnod, nem? Hiába mentem több dokihoz, már azok alapján amit elmondtam, nem sok esélyt adott arra, hogy valóban van baba. Hiába a vizsgálat. Ez egy csoda és a csodákat nem lehet megmagyarázni csak elfogadni. Hidd el, én se gondoltam, hogy pont velem fog ilyen történni, pedig hívő vagyok. Mostmár (hogy láttam megdöbbent arcokat) tudom, hogy épp azért történt minden így, mert hívő vagyok! Ez az ÚR nagy csodája!

2011. szept. 24. 06:52
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én sem nagyon hiszem ezt el.

Aki volt terhes az tudja,hogy mekkorát tud rúgni egy baba. A vége felé szabályosan kitüremkedik a has. Hogy ezt ne vegye észre valaki???

Ahogy nekem az is furcsa,hogy ha valakinek 9 hónapig kimarad a mensije az ne tűnjön fel! Normál esetben egy nő max. két maradt mensi után dokihoz megy!

2011. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Ha már írsz valamit akkor legalább nézzd már,hogy mit!!!!A kérdező nem állította,hogy nem érezte a terhességet és ne vette volna észre,hogy kimaradt neki!Itt ha valóban igaz ez a történet akkor csakis az orvos,orvosok a hibásak!Azt ugye tudod,hogy nem leszel jogosúlt gyesre sem?!Mivel "nem jelentél" meg a kötelező vizsgálatokon.Remélem azért bizonyítékod van,pl ambuláns lapok,hogy te igenis jelentkeztél mivel kimaradt a menzeszed és terhesnek érzed magad.Van bizonyítékod,hogy az orvosok elhajtottak?Én biztosan perelnék is!!!!!!
2011. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja még valami :) Akkor most hány hetes vagy?Vagy azóta meg is szültél?
2011. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!