Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvállaljam az állást?

Elvállaljam az állást?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok. Voltam veszélyeztetett terhes görcsölés és mélyen tapadó méhlepény miatt. Már teljesen jól vagyok, az orvos is megerősített, hogy minden a legnagyobb rendben van. Kaptam egy ruhabolt eladói állást, amit 2-3 hónapig szeretnék csinálni. Lenne egy kis plusz a babára, ami nem nagy hátrány.


Mit gondoltok? Elvállaljam vagy már nem érdemes?


2011. szept. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván 21 hetesen már látszik a pocakod, szóval a munkáltatód így vagy úgy, de tisztában lesz az állapotoddal (azt nem írtad, hogy tudja-e, hogy terhes vagy). Ha a munkáltatódnak nincs kifogása az ellen, hogy csak pár hónapig maradsz, és orvosilag sem indokolja semmi, hogy ne dolgozz, akkor miért is ne?!
2011. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beus6 ***** válasza:
100%
én simán elvállalnám. ha nem érzed magad rosszul sztem jól jön az a kis "anyagi támogatás" :D
2011. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudja, de rendes embernek mondják és többször vett már fel 2-3 hónapra kismamát is.
2011. szept. 22. 11:00
 4/6 Atroposz ***** válasza:
Ha nem kell sokat állnod pl egész nap, akkor nyugodtan vállald el.
2011. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egész nap állnom kéne...holnap megkérdezem a védőnőmet, ha ő is rábólint akkor elvállalom! :)
2011. szept. 22. 18:59
 6/6 Atroposz ***** válasza:
Akkor inkább ne mert a lábaidnak nem fog jót tenni ,befog dagadni a lábad ,amúgy egy nem kismama is rosszul lehet ha több ideig állnia kell főleg ha csak egy helyben.Kérdezd meg a védőnődet.
2011. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!